| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | MT-TT-LRB |
| MFG Part Number | DTTBP170BG |
| Series | Nástavec Tamtorque s dlouhým dosahem, 170 mm |
| Socket Size | 6,4 mm (0,25 palce) |
| Tool Length | 170,0 mm (6,69 palce) |
| Tool Weight | 110 g |
| Country of Manufacture | Spojené království |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Ne |
| RoHS Compliant | Ano |

Popis
Zajistěte spojení odolná proti neoprávněné manipulaci i na těch nejhůře přístupných místech pomocí prodlouženého šroubovacího nástavce JCS Tamtorque s číslem dílu DTTBP170BG. Tento speciální nástavec s extra dlouhou hřídelí o délce 170 mm nabízí maximální dosah a kontrolu, což z něj činí ideální nástroj pro montáž a demontáž svorek Tamtorque v hlubokých, překážkami zablokovaných nebo jinak těžko přístupných místech.
Bít s šestihranem 6,4 mm a délkou 170 mm pro přímé nasazení do akumulátorových vrtaček/šroubováků. K instalaci svorky Tamtorque Worm Drive Sign Clamp – svorky odolné proti neoprávněné manipulaci pro bezpečné a spolehlivé upevnění všech typů značení, městského mobiliáře a dalšího montovatelného vybavení na sloupy o průměru od 55 mm do 340 mm.
Vyrobeno z vysoce pevné nerezové oceli s tvrzeným šroubem odolným proti neoprávněné manipulaci, který je vybaven jedinečným zapuštěným sedmihranným otvorem. Mezi typické aplikace patří upevnění dopravních značek, reklamních displejů, městského mobiliáře a elektronických systémů, jako jsou PA systémy a kamery CCTV.