| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900161 |
| MFG Part Number | 13900161 |
| Series | Pneumatické nářadí HO 5000 ME |
| Fitting Orientation | Vertikální |
| For Use With Clamp 1 | Všechny ušní svorky Oetiker (167, 167, 159 a 259) |
| For Use With Clamp 2 | Všechny ušní svorky Mikalor (SEC, SEC-IR a DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Svírací svorky Tridon Zero Leak |
| Tool Length | 310,0 mm (12,20 palce) |
| Tool Weight | 1,1 kg (2,4 lb) |
| Closing Force Range | 5000 N |
| Jaw Width | 10,5 mm (0,41 palce) |
| Ear Width | 10,0 mm (0,39 palce) |
| Opening Gap | 10,5 mm (0,41 palce) |
| Country of Manufacture | Švýcarsko |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Ano |
| Hazardous Goods | Ne |
| RoHS Compliant | Ano |

Popis
Pneumatické lisovací nářadí Oetiker HO 5000 ME – špičkové řešení pro průmyslové lisování! Posuňte svou výrobní linku na novou úroveň efektivity a přesnosti díky pneumatickému montážnímu nářadí Oetiker HO 5000 ME. Tento pneumatický nástroj, navržený pro maximální sílu a bezchybný výkon, je odborně kalibrován tak, aby zajistil dokonalé a konzistentní lisování u konkrétní řady velkých svorek Oetiker, čímž zaručuje bezpečné a těsné spojení pokaždé.
Tento vysoce kvalitní kompletní systém kleští zajišťuje jednotnou montáž svorek Oetiker. Výběr správného těla a hlavy kleští závisí na typu svorky Oetiker, která se má montovat.
Optimální uzavírací síla a dostupný tlak vzduchu. Pro dosažení optimální uzavírací síly se prosím řiďte technickými informacemi o montovaném produktu.
- Vysoce spolehlivý a efektivní montážní proces
- Kompletní řada hlav kleští, kompatibilní se všemi standardními svorkami
- Přizpůsobení různých provedení hlavic kleští podle aplikace
- Možnost pistolové rukojeti pro všechny modely Lehká a ergonomická konstrukce pro ovládání jednou rukou
Obsahuje – Oetiker ME s klešťovou hlavou, sadu pro připojení stlačeného vzduchu a návod k obsluze