| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | WD-JCS-MT-316SS |
| Series | JCS Multi-Torque W5 |
| Corrosion Resistance | Kiváló |
| Hose Clamp Width mm/in | 16,0 mm (0,63 hüvelyk) |
| Band Style | Perforált szalag |
| Band Material | W5 316 rozsdamentes acél |
| Bolt/Screw Type | Hornyolt hatlapfejű |
| Bolt/Screw Material | W5 316 rozsdamentes acél |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 hüvelyk) A/F |
| Finish | Rozsdamentes acél |
| Colour | Ezüst |
| Recommended Torque Nm | 15 Nm (130 lb-ft) |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 7326 90 92 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

|
Immagine
|
Tipo
|
Lunghezza della bobina
|
Quantità confezione
|
Dimensione della vite
|
COD.HCL
|
Codice prodotto MFG
|
Ár
|
Készlet
|
Rendelési mennyiség
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 méteres orsó - | 10 m (33 láb) - | 1 tekercs - | - | WD-JCS-MT-10M-316SS - | MTJB10P - | €96,41 | 0 |
|
|
|
30 méteres orsó - | 30 m (100 láb) - | 1 tekercs - | - | WD-JCS-MT-30M-316SS - | MTJB30P - | €239,75 | 10 |
|
|
|
Csatlakozó - | 150,0 mm (6 hüvelyk) - | 1 db - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C150-316SS - | MTJC150P - | €9,12 | 50 |
|
|
|
Csatlakozó - | 450,0 mm (17,75 hüvelyk) - | 1 db - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C450-316SS - | MTJC450P - | €13,55 | 0 |
|
Leírás
Nagy átmérőjű alkalmazásokhoz ideális, 16,0 mm széles Multi-Torque állítható szorítóbilincseink ötvözik a Hi-Torque szorítóbilincs szilárdságát és teljesítményét azzal a sokoldalúsággal és kényelemmel, hogy a KIT-ből bármilyen kivitelű és átmérőjű szorítóbilincs azonnal elkészíthető.
A Multi-Torque jelentősen erősebb, mint bármely más állítható szorítótermék, és használata egyszerű – egyszerűen vágja le a szükséges hosszúságot a folyamatos tekercsről, és illessze be az egyik végét a mellékelt csigahajtású Multi-Torque csatlakozók mindkét házába.
A szalag ezután gyakorlatilag bármilyen átmérőjű csőre vagy vezetékre felhelyezhető. A Multi-Torque szalag 10 m-es és 30 m-es tekercsben kapható. Egyéb hosszúságok külön rendelésre is beszerezhetők. Karbantartó KIT is kapható, amely egy csatlakozót és 1 m-es tekercset tartalmaz.