| Výrobce | Mountz |
|---|---|
| HCL | SM-FT-TQ-FGC-30A |
| Výrobní číslo dílu | FGC-30A |
| Série | Kalibrovaný momentový klíč pro 1001 nástrojů |
| Kompatibilita nástrojů | Pro nástroj 1001-32 |
| Pro použití s | SM-FT-1001-32 |
| Pro použití s páskováním | Přednastaveno pro práci s SM-FT-1001-32 |
| Velikost disku | 9.52 mm |
| Délka nástroje | 325.12 mm |
| Hmotnost nástroje | 771(1.7) |
| Instalační moment | 6–30 Nm |
| Země výroby | USA |
| Celní kód | 8203 40 00 00 |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Vyhovuje RoHS | Ano |

Popis
Přednastavitelný momentový klíč Mountz (FGC-30A) – pro vysoký a konzistentní točivý moment! Zajistěte větší svorky s garantovanou přesností pomocí přednastaveného momentového klíče Mountz, číslo dílu FGC-30A. Tento klíč, navržený pro nástroj 1001-32, je z výroby přednastaven na vyšší hodnotu momentu a je vybaven mechanismem „cam-over“, který znemožňuje přílišné utažení a zajišťuje dokonale konzistentní a bezpečnou instalaci na vaší výrobní lince.
PŘEDNASTAVENO pro práci s 19mm inteligentním páskem Tento 6Nm - 30 Nm a FGC je momentový klíč pro výrobní linky, který zajišťuje přesné utahování spojovacích prvků. Splňuje normy ISO 6789. Má čtvercový pohon 9,52 mm (0,37 palce). Má dvouletou záruku a doživotní záruku na výrobní vady. Pracuje v rozmezí 2,00 - 10,00 Nm.