| Výrobce | Oetiker |
|---|---|
| HCL | OET-13900183 |
| Výrobní číslo dílu | 13900183 |
| Série | HO 3000 ME Pneumatické nářadí |
| Orientace montáže | Svislá |
| Pro použití s | Oetiker, Mikalor, Tridon další ouško |
| Pro použití se sponou 1 | Všechnyouško Oetiker ouško (167, 167, 159 a 259) |
| Pro použití se sponou 2 | Všechnyouško Mikalor ouško (SEC, SEC-IR a DEC) |
| Pro použití se sponou 3 | Tridon Leak svorky |
| Rozsah uzavírací síly | 3000N |
| Šířka čelistí | 10.2 mm |
| ouško | 10.0 mm |
| Otevírací mezera | 13.3 mm |
| Země výroby | Německo |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Vyhovuje RoHS | Ano |

Popis
Tento vysoce kvalitní kompletní systém kleští zajišťuje rovnoměrnou montáž Oetiker . Výběr správného těla a hlavy kleští závisí na typu montované Oetiker , optimální uzavírací síle a dostupném tlaku vzduchu. Optimální uzavírací sílu najdete v technických informacích k montovanému produktu.
- Vysoce procesně spolehlivá a efektivní montáž
- Kompletní sortiment klešťových hlav, pro kompatibilitu se všemi standardními sponami
- Přizpůsobení různých konstrukcí klešťových hlav dle aplikace
- Možnost pistolové rukojeti dostupná pro všechny modely
- Lehký a ergonomický design pro ovládání jednou rukou
Obsahuje – Oetiker s klešťovou hlavou, sadu pro připojení stlačeného vzduchu a návod k obsluze