| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | WD-JCS-MT-316SS |
| Series | JCS Multi-Torque W5 |
| Corrosion Resistance | Uitstekend |
| Hose Clamp Width mm/in | 16,0 mm (0,63 inch) |
| Band Style | Geperforeerde band |
| Band Material | W5 316 roestvrij staal |
| Bolt/Screw Type | Zeskant met sleuf |
| Bolt/Screw Material | W5 316 roestvrij staal |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 inch) A/F |
| Finish | Roestvrij staal |
| Colour | Zilver |
| Recommended Torque Nm | 15 Nm (130 lb-ft) |
| Country of Manufacture | Verenigd Koninkrijk |
| Tariff Code | 7326 90 92 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

|
Imagen
|
Tipo
|
Longitud del carrete
|
Cantidad del paquete
|
Tamaño del tornillo
|
N/P HCL
|
N/P del fabricante
|
Prijs
|
Voorraad
|
Bestelhoeveelheid
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 meter haspel - | 10m (33ft) - | 1 spoel - | - | WD-JCS-MT-10M-316SS - | MTJB10P - | €96,41 | 0 |
|
|
|
30 meter haspel - | 30m (100ft) - | 1 spoel - | - | WD-JCS-MT-30M-316SS - | MTJB30P - | €239,75 | 10 |
|
|
|
Connector - | 150,0 mm (6 inch) - | 1 st - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C150-316SS - | MTJC150P - | €9,12 | 50 |
|
|
|
Connector - | 450,0 mm (17,75 inch) - | 1 st - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C450-316SS - | MTJC450P - | €13,55 | 0 |
|
Beschrijving
Onze 16,0 mm brede, verstelbare Multi-Torque-slangklemmen zijn ideaal voor toepassingen met een grote diameter. Ze combineren de sterkte en prestaties van de Hi-Torque-slangklem met de veelzijdigheid en het gebruiksgemak van het direct vervaardigen van slangklemmen in elk gewenst ontwerp en elke gewenste diameter uit een KIT.
Multi-Torque is aanzienlijk sterker dan alle andere verstelbare bandproducten en eenvoudig in gebruik – knip gewoon de benodigde bandlengte van een doorlopende rol af en steek een uiteinde in elk huis van de meegeleverde Multi-Torque-connectoren met wormwielaandrijving.
De band kan vervolgens worden aangebracht op buizen of kanalen met vrijwel elke diameter. Multi-Torque-band wordt geleverd in rollen van 10 m en 30 m. Andere lengtes zijn op speciale bestelling verkrijgbaar. Er is ook een onderhouds-KIT verkrijgbaar die één connector en een rol van 1 m bevat.