| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900958 |
| MFG Part Number | 13900958 |
| Series | Narzędzie akumulatorowe CP 10 |
| Fitting Orientation | Pionowy |
| For Use With Clamp 1 | Wszystkie zaciski ucha firmy Oetiker (167, 167, 159 i 259) |
| For Use With Clamp 2 | Wszystkie zaciski do uszu Mikalor (SEC, SEC-IR i DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Zaciski zaciskowe Tridon Zero Leak |
| Tool Weight | 2,5 kg (5,51 funta) (wraz z akumulatorem i głowicą) |
| Closing Force Range | 800–4500 N |
| Jaw Width | 10,2 mm (0,40 cala) |
| Ear Width | 10,0 mm (0,39 cala) |
| Opening Gap | 13,2 mm (0,52 cala) |
| Country of Manufacture | Szwajcaria |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Tak |
| Hazardous Goods | Nie |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Zyskaj nowy poziom mobilności i precyzji dzięki narzędziu akumulatorowemu Oetiker CP10, nr katalogowy 13900958. Narzędzie to, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu mocnego i równomiernego zaciskania w kompaktowej, zasilanej akumulatorowo konstrukcji, daje swobodę wykonywania bezbłędnych połączeń w ciasnych przestrzeniach i trudno dostępnych miejscach, bez ograniczeń wynikających z konieczności korzystania z przewodu zasilającego lub węża pneumatycznego.
Akumulatorowe szczypce CP 10 i CP 20 stanowią idealną alternatywę dla narzędzi pneumatycznych tam, gdzie elastyczność montażu ma kluczowe znaczenie. Narzędzia te gwarantują szybki i łatwy montaż zacisków usznych Oetiker z wysoką dokładnością i doskonałą manewrowością w ciasnych przestrzeniach.
- Wydajne: szybki, powtarzalny montaż z wyjątkową dokładnością
- Wygodne: bezprzewodowe narzędzie do montażu zacisków usznych
- Ergonomiczne i lekkie: łatwa i przyjazna dla użytkownika obsługa
- Niezawodność procesu: monitorowanie i gromadzenie danych dotyczących parametrów procesu
- Zabezpieczenie ustawień: proste, zabezpieczone przed manipulacją ustawienia siły zaciskania
- Wyświetlacz LED: wskazuje jakość siły zamykania, poziom naładowania akumulatora oraz stan serwisowy
- Wydłużone okresy między przeglądami: dostosowane do zastosowań w produkcji seryjnej
W zestawie – szczypce, 2 akumulatory, oprogramowanie komputerowe (do regulacji narzędzia), instrukcja techniczna, ładowarka dostosowana do danego kraju, walizka transportowa