| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | MT-EC-OET-519 |
| MFG Part Number | 14100519 |
| Series | 519 Narzędzie do cięcia zacisków usznych |
| Fitting Orientation | Poziomy |
| For Use With Clamp 1 | Wszystkie zaciski zaciskowe firmy Oetiker o szerokości 5 mm i 7 mm |
| For Use With Clamp 2 | Wszystkie zaciski do uszu Mikalor (SEC, SEC-IR i DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Zaciski zaciskowe Tridon Zero Leak |
| Tool Length | 230,0 mm (9,06 cala) |
| Tool Weight | 366 g (0,8 funta) |
| Number of Handles | 2 uchwyty |
| Jaw Style | Nóż |
| Reference Jaw Force | 2000 N |
| Max Ear Width | 13,0 mm |
| Country of Manufacture | Stany Zjednoczone |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nie |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Dzięki nożycom do zacisków i klipsów przegubów CV firmy Oetiker (nr kat. 519) naprawy i modyfikacje osłon przegubów CV oraz zacisków bezstopniowych staną się dziecinnie proste. To precyzyjne narzędzie, zaprojektowane specjalnie z myślą o bezpiecznym demontażu osłon przegubów CV i zacisków bezstopniowych, pozwala szybko i bez wysiłku przeciąć metalową opaskę zaciskową.
Specjalny zestaw nożyc do demontażu zacisków osłon przegubów CV firmy Oetiker oraz do cięcia zacisków bezstopniowych: wyłącznie do stosowania z rozmiarami 9,52 mm (0,37 cala) – 12,7 mm (0,50 cala) – 15,87 mm (0,62 cala) – 19,05 mm (0,75 cala). Doskonała widoczność podczas pracy Proste uchwyty z miękkim wykończeniem Szybkie i łatwe cięcie opasek zaciskowych