| Manufactured By | Knipex |
|---|---|
| HCL P/N | MT-KX-SC-R-250 |
| MFG Part Number | 85 51 250 A |
| Series | Kleště Knipex s aretací pro pružinové hadicové spony |
| Fitting Orientation | Vertikální |
| For Use With Clamp 1 | Dvojité drátěné svorky (DW) |
| For Use With Clamp 2 | Pružinový pásek Mikalor (MIK-CTB) |
| For Use With Clamp 3 | Pružinová spona Mikalor (MKSPCL) |
| For Use With Clamp 4 | Svěrky Rotor CTB a CTL |
| Tool Length | 250,0 mm (9,84 palce) |
| Tool Weight | 345 g (0,76 lb) |
| Country of Manufacture | Německo |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Ne |
| RoHS Compliant | Ano |

Popis
S těmito kleštěmi Knipex na pružinové hadicové spony dosáhnete maximální účinnosti a kontroly. Díky unikátnímu zajišťovacímu mechanismu a mimořádně širokému rozpětí čelistí 70 mm drží tato 250mm verze spony bezpečně v otevřené poloze, což umožňuje montáž a demontáž i těch největších pružinových spon v těsných motorových prostorech bez použití rukou.
- MÁ ZADRŽOVAČ PRO UCHOVÁNÍ SVORKY
- Nastavení QuickSet: nastavení posunutím přímo na obrobek
- Lze použít pro standardní, prostorově úsporné a pružinové hadicové svorky
- A pro pružinové páskové svorky s jmenovitou velikostí až 70 MM
- Umožňuje upínací rozsah více než 40 MM
- Otočné univerzální upínací vložky pro spolehlivé uchopení svorek ve všech polohách
- Vložky čelistí lze otáčet i pod zatížením
- Mimořádně dobrá páka, která umožňuje snadné otevírání svorek bez větší námahy
- Štíhlá konstrukce hlavy; úzká šířka hlavy a otočné úchytné vložky z něj činí ideální nástroj, zejména v omezených prostorech
- Další funkce: šetrné odpojování hadic pomocí zoubkované čelisti
- Délka mm220