| Manufactured By | Knipex |
|---|---|
| HCL P/N | MT-KX-SC-R-250 |
| MFG Part Number | 85 51 250 A |
| Series | Knipex rögzítőfogó rugós tömlőbilincsekhez |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Kettős huzalos rugós szorítók (DW) |
| For Use With Clamp 2 | Mikalor rugós szalag (MIK-CTB) |
| For Use With Clamp 3 | Mikalor rugós kapcs (MKSPCL) |
| For Use With Clamp 4 | Rotor CTB és CTL szorítók |
| Tool Length | 250,0 mm (9,84 hüvelyk) |
| Tool Weight | 345 g (0,76 font) |
| Country of Manufacture | Németország |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Fedezze fel a hatékonyság és az irányítás csúcspontját ezekkel a Knipex rugós tömlőbilincs-fogókkal. Egyedülálló rögzítőmechanizmussal és extra széles, 70 mm-es pofafogással ellátott, ez a 250 mm-es változat biztonságosan rögzíti a bilincseket nyitott helyzetben, lehetővé téve a legnagyobb rugós bilincsek kézmentes felszerelését és leszerelését is szűk motorterekben.
- RÖGZÍTŐVEL A SZORÍTÓK MEGTARTÁSÁHOZ
- QuickSet beállítás: közvetlenül a munkadarabra helyezve állítható be
- Használható standard, helytakarékos, rugós drótbilincsekhez
- És legfeljebb 70 MM névleges méretű rugós szorítóbilincsekhez
- Több mint 40 mm-es szorítási tartományt tesz lehetővé
- Forgó, univerzális befogóbetétek a bilincsek megbízható befogásához minden helyzetben
- A pofabetétek terhelés alatt is forgathatók
- Rendkívül jó emelőerő, amely lehetővé teszi a szorítók könnyű, nagy erőfeszítés nélküli kinyitását
- Vékony fejkialakítás; keskeny fejszélesség, forgatható fogóbetétek teszik ezt a szerszámot ideális választássá, különösen szűk helyeken
- További funkció: a fogazott pofával a tömlők kíméletesen leválaszthatók
- Hosszúság: 220 mm