| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | MT-TT-SB |
| MFG Part Number | DTTB2BG |
| Series | Tamtorque dugós bit 6 mm |
| Socket Size | 6,4 mm (0,25 hüvelyk) |
| Tool Weight | 20 g (0,04 font) |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Tamtorque 6 mm-es meghajtóaljzat. A Tamtorque Worm meghajtó jelbilincsek felszereléséhez. Szabotázsbiztos szerelőbilincsek minden típusú jelzőtáblák, utcabútorok és egyéb szerelhető berendezések biztonságos és megbízható rögzítéséhez 55-340 mm átmérőjű oszlopokhoz. Nagy szilárdságú rozsdamentes acélból készült, edzett, szabotázsbiztos csavarral, egyedi süllyesztett hétoldalas foglalattal. A tipikus alkalmazások közé tartozik az útjelző táblák, reklámkijelzők, utcabútorok és elektronikus rendszerek, például PA rendszerek és CCTV kamerák rögzítése.
Biztosítson sziklaszilárd, hamisításmentes csatlakozást a hivatalos JCS Tamtorque 6 mm-es meghajtóaljzattal. Ez a kifejezetten erre a célra épített eszköz az egyedülálló, hamisításbiztos JCS Tamtorque bilincsek beszerelésének és eltávolításának alapvető kulcsa, így kritikus komponense olyan alkalmazásoknak, ahol a biztonság és a lopásmegelőzés a legfontosabb.