| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | WD-JCS-MT-304SS |
| Series | JCS Multi-Torque W4 |
| Corrosion Resistance | Bardzo dobrze |
| Hose Clamp Width mm/in | 16,0 mm (0,63 cala) |
| Band Style | Taśma perforowana |
| Band Material | Stal nierdzewna W4 304 |
| Bolt/Screw Type | Sześciokąt z rowkiem |
| Bolt/Screw Material | Stal nierdzewna W4 304 |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 cala) A/F |
| Finish | Stal nierdzewna |
| Colour | Srebro |
| Recommended Torque Nm | 15 Nm (130 funtów na cal) |
| Country of Manufacture | Wielka Brytania |
| Tariff Code | 7326 90 92 |
| Hazardous Goods | Nie |
| RoHS Compliant | Tak |

|
Image
|
Type
|
Reel Length
|
Pack Quantity
|
Screw Size
|
HCL P/N
|
MFG P/N
|
Cena
|
Zapasy
|
Ilość w zamówieniu
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Szpula 10-metrowa - | 10 m (33 stopy) - | 1 rolka - | - | WD-JCS-MT-10M-304SS - | MTB10P - | €69,88 | 10 |
|
|
|
Rolka 30-metrowa - | 30 m (100 stóp) - | 1 rolka - | - | WD-JCS-MT-30M-304SS - | MTB30P - | €173,72 | 10 |
|
|
|
Mały zestaw - | 1 m (3 stopy) - | Szpula 1 m i złącze 1x150 mm - | 8,0 mm AF - | WD-JCS-MT-KIT-304SS - | MB1708 - | €16,04 | 0 |
|
|
|
Złącze - | 150,0 mm (6 cali) - | 1 szt - | 8,0 mm AF - | WD-JCS-MT-C150-304SS - | MTC150P - | €6,61 | 70 |
|
|
|
Złącze - | 300 mm (12 cali) - | 1 szt - | 8,0 mm AF - | WD-JCS-MT-C300-304SS - | MTC300P - | €9,24 | 50 |
|
|
|
Złącze - | 350 mm (13,75 cala) - | 1 szt - | 8,0 mm AF - | WD-JCS-MT-C350-304SS - | MTC350P - | €9,24 | 25 |
|
|
|
Złącze - | 450 mm (17,75 cala) - | 1 szt - | 8,0 mm AF - | WD-JCS-MT-C450-304SS - | MTC450P - | €16,04 | 0 |
|
Opis
Nasze regulowane opaski zaciskowe Multi-Torque o szerokości 16,0 mm, idealne do zastosowań wymagających dużych średnic, łączą w sobie wytrzymałość i wydajność opasek Hi-Torque z wszechstronnością i wygodą tworzenia opasek o dowolnym kształcie i średnicy bezpośrednio z KIT-u.
Opaski Multi-Torque są znacznie mocniejsze niż jakiekolwiek inne regulowane opaski zaciskowe i proste w użyciu – wystarczy odciąć wymaganą długość opaski z ciągłej rolki i wsunąć jeden koniec do każdej z obudów dostarczonych łączników Multi-Torque z napędem ślimakowym.
Opaskę można następnie założyć na rury lub przewody o praktycznie dowolnej średnicy. Opaski Multi-Torque są dostarczane w zwojach o długości 10 m i 30 m. Inne długości są dostępne na specjalne zamówienie. Dostępny jest również KIT konserwacyjny zawierający jedno złącze i zwoje o długości 1 m.