| Manufactured By | Knipex |
|---|---|
| HCL P/N | MT-KX-SC-250 |
| MFG Part Number | 85 51 250 A |
| Series | Szczypce Knipex do opasek sprężynowych do węży |
| Fitting Orientation | Pionowy |
| For Use With Clamp 1 | Zaciski sprężynowe z podwójnym drutem (DW) |
| For Use With Clamp 2 | Zespół wiosenny Mikalor (MIK-CTB) |
| For Use With Clamp 3 | Zacisk sprężynowy Mikalor (MKSPCL) |
| For Use With Clamp 4 | Zaciski rotora CTB i CTL |
| Tool Length | 250,0 mm (9,84 cala) |
| Tool Weight | 345 g (0,7 funta) |
| Country of Manufacture | Niemcy |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | NIE |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Dzięki tym specjalistycznym szczypcom do zacisków sprężynowych firmy Knipex z łatwością poradzą sobie Państwo z dużymi i opornymi zaciskami. Ta wersja o długości 250 mm, zaprojektowana z myślą o najwyższej wydajności i zasięgu, charakteryzuje się szerokością szczęk wynoszącą 70 mm, co czyni ją idealnym narzędziem do pracy z szeroką gamą zacisków sprężynowych w zastosowaniach motoryzacyjnych i przemysłowych.
- Regulacja Quickset: regulacja poprzez przesunięcie bezpośrednio na obrabianym elemencie
- Przeznaczone do standardowych, zajmujących mało miejsca zacisków sprężynowych do węży oraz do zacisków sprężynowych o średnicy nominalnej do 70 MM
- Zapewnia zakres zaciskania ponad 40 MM
- Obrotowe, uniwersalne wkładki chwytające zapewniają pewne uchwycenie zacisków we wszystkich pozycjach
- Wkładki szczękowe można obracać również pod obciążeniem
- Niezwykle dobra dźwignia, która pozwala na łatwe otwieranie zacisków bez większego wysiłku
- Smukła konstrukcja głowicy; wąska szerokość głowicy oraz obrotowe wkładki chwytne sprawiają, że jest to idealne narzędzie, szczególnie w ograniczonych przestrzeniach
- Dodatkowa funkcja: delikatne odłączanie węży za pomocą ząbkowanej szczęki Długość 250 mm