| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900958 |
| MFG Part Number | 13900958 |
| Series | CP 10 akkus szerszám |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Minden Oetiker fülszorító (167, 167, 159 és 259) |
| For Use With Clamp 2 | Minden Mikalor fülszorító (SEC, SEC-IR és DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon szivárgásmentes szorítóbilincsek |
| Tool Weight | 2,5 kg (5,51 font) (akkumulátorral és fejjel) |
| Closing Force Range | 800-4500N |
| Jaw Width | 10,2 mm (0,40 hüvelyk) |
| Ear Width | 10,0 mm (0,39 hüvelyk) |
| Opening Gap | 13,2 mm (0,52 hüvelyk) |
| Country of Manufacture | Svájc |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Igen |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Nyerje meg a mobilitás és a pontosság új szintjét a 13900958 cikkszámú Oetiker CP10 akkus szerszámmal. Erőteljes, egyenletes krimpelést biztosító kompakt, akkumulátoros kivitelben ez az eszköz biztosítja a szabadságot, hogy hibátlan csatlakozásokat hozzon létre szűk helyeken és távoli helyeken anélkül, hogy tápkábel vagy levegőtömlő megkötözné.
Az akkus CP 10 és CP 20 fogók ideális alternatívái a pneumatikus szerszámoknak, ahol a beépítési rugalmasság kiemelkedően fontos. a szerszámok garantálják az Oetiker fülbilincs modellek gyors és könnyed beszerelését nagy pontossággal és kiváló manőverezhetőséggel szűk helyeken.
- Hatékony: gyors, ismételhető telepítés kivételes pontossággal
- Kényelmes: vezeték nélküli szerelőeszköz fülbilincsekhez
- Ergonomikus és könnyű: a könnyű, felhasználóbarát kezelésért
- Folyamat megbízható: Folyamatparaméterek monitorozása és adatgyűjtése
- Biztonsági beállítások: egyszerű manipulációbiztos zárási erő beállítások
- LED kijelző: jelzi a záróerő minőségét, az akkumulátor töltöttségét és a szerviz állapotát
- Meghosszabbított karbantartási intervallumok: a nagy mennyiségű gyártási alkalmazásokhoz
Tartalmazza - fogó, 2 elem, PC szoftver (beállító szerszámhoz), műszaki kézikönyv, országspecifikus töltő, hordtáska