| Gyártó | Knipex |
|---|---|
| HCL | MT-KX-SC-180 |
| MFG alkatrészszám | 85 51 180 A |
| Sorozat | Knipex rugós tömlőbilincsekhez |
| Beillesztés iránya | Függőleges |
| Használható | Rugós szalag és kettős huzalos rugós bilincsek |
| Clamp 1-hez való használatra | Kettős huzalos rugós bilincsek (DW) |
| Clamp 2-vel való használatra | Mikalor szalag (CTB) |
| A 3-as szorítóval együtt használható | Mikalor kapcsok (MKSPCL) |
| A 4-es szorítóval együtt használható | Rotor CTB CTL bilincsek |
| Szerszám hossza | 180.0mm (7.09in) |
| Szerszám súlya | 170g (0.3lb) |
| Gyártási ország | Németország |
| Vámkód | 8203 40 00 00 |
| Veszélyes áruk | Nem |
| RoHS-kompatibilis | Igen |

Leírás
Ezekkel a speciális KNIPEX tömlőbilincsekkel minden típusú rugós tömlőbilincset könnyedén felszerelhet és eltávolíthat. Kiváló teljesítményre és hatótávolságra tervezett, 180 mm-es változat 50 mm-es pofaszélességgel rendelkezik, így ideális eszköz az autóipari és ipari alkalmazásokban használt rugós bilincsek széles skálájának kezeléséhez.
- QuickSet beállítás: közvetlenül a munkadarabra helyezéssel állítható be
- Használható standard, helytakarékos, rugós huzal tömlőbilincsekhez
- És 70 mm méretű rugós szorítóbilincsekhez
- Több mint 30 mm tartományt tesz lehetővé
- Forgó, univerzális befogóbetétek a bilincsek megbízható befogásához minden pozícióban
- Az állkapocsbetétek terhelés alatt is elforgathatók
- Rendkívül jó emelőerő, amely lehetővé teszi a szorítóbilincsek könnyű, nagy erőfeszítés nélküli kinyitását
- Karcsú fej kialakítás; keskeny fejszélesség, forgó markolatbetétek teszik ezt a szerszámot ideális eszközzé, különösen szűk helyeken.
- További funkció: a tömlőket óvatosan válassza le a fogazott pofával
- Hosszúság 180 mm