| Gyártó | Knipex |
|---|---|
| HCL | MT-KX-SC-R-250 |
| MFG alkatrészszám | 85 51 250 A |
| Sorozat | Knipex reteszeléssel rugós tömlőbilincsekhez |
| Beillesztés iránya | Függőleges |
| Használható | Rugós szalag és kettős huzalos rugós bilincsek |
| Clamp 1-hez való használatra | Kettős huzalos rugós bilincsek (DW) |
| Clamp 2-vel való használatra | Mikalor szalag (CTB) |
| A 3-as szorítóval együtt használható | Mikalor kapcsok (MKSPCL) |
| A 4-es szorítóval együtt használható | Rotor CTB CTL bilincsek |
| Szerszám hossza | 250.0mm (9.84in) |
| Szerszám súlya | 345 g (0,76 lb) |
| Gyártási ország | Németország |
| Vámkód | 8203 40 00 00 |
| Veszélyes áruk | Nem |
| RoHS-kompatibilis | Igen |

Leírás
A KNIPEX tömlőbilincs-fogókkal elérheti a maximális hatékonyságot és irányítást. Egyedülálló rögzítővel és extra széles, 70 mm-es pofákkal ellátott, 250 mm-es változatunk biztonságosan tartja a bilincseket nyitott helyzetben, így még a legnagyobb rugós bilincseket is kéz nélkül lehet felszerelni és leszerelni a szűk motorterekben.
- Rögzítőelem a szorítóbilincs rögzítéséhez
- QuickSet beállítás: közvetlenül a munkadarabra helyezéssel állítható be
- Használható standard, helytakarékos, rugós huzal tömlőbilincsekhez
- És 70 mm méretű rugós szorítóbilincsekhez
- Több mint 40 mm tartományt tesz lehetővé
- Forgó, univerzális befogóbetétek a bilincsek megbízható befogásához minden pozícióban
- Az állkapocsbetétek terhelés alatt is elforgathatók
- Rendkívül jó emelőerő, amely lehetővé teszi a szorítóbilincsek könnyű, nagy erőfeszítés nélküli kinyitását
- Karcsú fej kialakítás; keskeny fejszélesség, forgó markolatbetétek teszik ezt a szerszámot ideális eszközzé, különösen szűk helyeken.
- További funkció: a tömlőket óvatosan válassza le a fogazott pofával
- Hosszúság mm220