| Gyártó | HCL |
|---|---|
| HCL | PA12 |
| Sorozat | HCL |
| Korrózióállóság | Kiváló |
| Tömlőbilincs szélessége mm | 12.7mm (0.50in) |
| Zenekar stílus | Dombornyomott sáv |
| Sáv anyag | Nylon 12 (PA12) |
| Csavar/anyacsavar típus | Kulcsrakész / Szárny |
| Csavar/anyacsavar anyaga | Nylon 12 (PA12) |
| Csavar/anyaméret | 8,0 mm (0,31 hüvelyk) A/F |
| Maximális hosszú távú üzemi hőmérséklet | 212°F - 100°C |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 248°F - 120°C |
| Ajánlott telepítési hőmérséklet | 60°F - 140°C |
| Folyamatos használati hőmérséklet | 212°F - 100°C |
| Gyúlékonyság | UL 94 HB |
| Kémiai ellenállóság | Nagyon jó |
| Szín | Fekete |
| Ajánlott nyomaték Nm | 2,0 Nm |
| Gyártási ország | Egyesült Királyság |
| Vámkód | 3917 40 00 99 |
| Veszélyes áruk | Nem |
| RoHS-kompatibilis | Igen |

|
Kép
|
Típus
|
Clamp Dia mm
|
Szorító átmérő (fr)
|
Sávszélesség
|
Sávvastagság
|
HCL P/N
|
2D PDF
|
2D DXF
|
3D STP
|
Ár
|
Raktárkészlet
|
Rendelési mennyiség
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pánt rész - | 25,0 mm – 50,0 mm - | 1 hüvelyk - 2 hüvelyk - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-50-PA12-BK - | - | - | - | 53,06 Kč | 0 |
|
|
|
Pánt rész - | 25,0 mm – 75,0 mm - | 1 hüvelyk - 3 hüvelyk - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-75-PA12-BK - | - | - | - | 65,71 Kč | 0 |
|
|
|
Pánt rész - | 25.0mm - 100.0mm - | 1 hüvelyk - 4 hüvelyk - | 12.7mm (0.50in) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-100-PA12-BK - | - | - | - | 86,54 Kč | 0 |
|
|
|
Pánt rész - | 50.0mm - 125.0mm - | 2 hüvelyk - 5 hüvelyk - | 12.7mm (0.50in) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-125-PA12-BK - | - | - | - | 95,71 Kč | 0 |
|
|
|
Pánt rész - | 75.0mm - 150.0mm - | 3 hüvelyk - 6 hüvelyk - | 12.7mm (0.50in) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-150-PA12-BK - | - | - | - | 132,41 Kč | 0 |
|
|
|
HEX SCREW - | Pánttal együtt vásárolni - | Méret 5/16" (8,0 mm) A/F - | - | - | PWD-SC-PA12-BK - | - | - | - | 15,13 Kč | 0 |
|
|
|
SZÁRCSavar - | Pánttal együtt vásárolni - | Kulcsrakész csavar - | - | - | PWD-WG-PA12-BK - | - | - | - | 30,00 Kč | 0 |
|
Leírás
HCL által a legmagasabb HCL tervezett és gyártott Ezyclamp™ egy rendkívül sokoldalú, nylon csavaros tömlőbilincs. Az Ezyclamp™ szélessége 12,7 mm (½”), és 5 méretben kapható, amelyek átmérőjük 25 mm (1”) és 150 mm (6”) között mozog. Különböző anyagokból készül: PA66 nylon 6.6.) standard alkalmazásokhoz és PA12 nylon 12) fokozott UV-ellenállással speciális piacokhoz, például 5G távközléshez és tengeralatti alkalmazásokhoz.
MEGJEGYZÉS: A csavar és a pánt külön kapható – mindkettő szükséges a felszereléshez.