| Gyártó | Mountz |
|---|---|
| HCL | SM-FT-TQ-FGC-30A |
| MFG alkatrészszám | FGC-30A |
| Sorozat | Kalibrált nyomatékcsavarkulcs 1001 szerszámhoz |
| Eszközkompatibilitás | 1001-32 szerszámhoz |
| Használható | SM-FT-1001-32 |
| Banding használatához | Előre beállítva az SM-FT-1001-32-vel való együttműködésre |
| Meghajtó mérete | 9.52mm (0.37in) |
| Szerszám hossza | 325.12mm (12.80in) |
| Szerszám súlya | 771g (1.7lb) |
| Beépítési nyomaték | 6–30 Nm |
| Gyártási ország | USA |
| Vámkód | 8203 40 00 00 |
| Veszélyes áruk | Nem |
| RoHS-kompatibilis | Igen |

Leírás
Mountz előre beállított bütykös nyomatékkulcs (FGC-30A) – nagy erő, állandó nyomaték! A Mountz előre beállított kamás nyomatékkulccsal (FGC-30A) nagyobb szorítóbilincseket is garantáltan pontosan rögzíthet. A 1001-32 szerszámhoz tervezett kulcs gyárilag magasabb nyomatékértékre van beállítva, és „kamás” mechanizmussal rendelkezik, amely megakadályozza a túlzott meghúzást, így biztosítva a gyártósoron a tökéletesen egyenletes és biztonságos felszerelést.
ELŐRE BEÁLLÍTOTT 19 mm-es intelligens szalaggal való használatra Ez a 6 Nm - 30 Nm és FGC cam-over csavarkulcs gyártósori nyomatékkulcs, amely pontos nyomatékot biztosít a rögzítőelemekhez. Megfelel az ISO 6789 szabványnak. 9,52 mm-es (0,37 hüvelyk) négyzetes hajtás. Két év garancia és életre szóló garancia gyártási hibákra. 2,00 - 10,00 Nm tartományban működik.