| Gyártó | HCL |
|---|---|
| HCL | PA66 |
| Sorozat | HCL |
| Korrózióállóság | Kiváló |
| Tömlőbilincs szélessége mm | 12.7mm (0.50in) |
| Zenekar stílus | Dombornyomott sáv |
| Sáv anyag | Nylon 6.6 (PA66) |
| Csavar/anyacsavar típus | Hatlapú anya |
| Csavar/anyacsavar anyaga | Nylon 6.6 (PA66) |
| Csavar/anyaméret | 8,0 mm (0,31 hüvelyk) A/F |
| Maximális hosszú távú üzemi hőmérséklet | 255°F - 125°C |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 302°F - 150°C |
| Ajánlott telepítési hőmérséklet | 60°F - 140°C |
| Folyamatos használati hőmérséklet | 255°F - 125°C |
| Gyúlékonyság | UL 94 V-2 |
| Kémiai ellenállóság | Nagyon jó |
| Szín | Fekete |
| Ajánlott nyomaték Nm | 2,0 Nm |
| Gyártási ország | Egyesült Királyság |
| Vámkód | 3917 40 00 99 |
| Veszélyes áruk | Nem |
| RoHS-kompatibilis | Igen |

|
Kép
|
Típus
|
Szorító átmérő mm
|
Szorító átmérő (fr)
|
Szorító átmérő
|
Sávszélesség
|
Sávvastagság
|
HCL P/N
|
2D PDF
|
2D DXF
|
3D STP
|
Ár
|
Raktárkészlet
|
Rendelési mennyiség
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pánt rész - | 25.0mm - 50.0mm - | 1 in - 2 in - | 0.98in - 1.97in - | 12.7mm (0.50in) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-50-PA12-BK - | - | - | - | €1,21 | 0 |
|
|
|
Pánt rész - | 25.0mm - 75.0mm - | 1 in - 3 in - | 0.98in - 2.95in - | 12.7mm (0.50in) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-75-PA66-BK - | - | - | - | €1,47 | 0 |
|
|
|
Pánt rész - | 25.0mm - 100.0mm - | 1 in - 4 in - | 0.98in - 3.94in - | 12.7mm (0.50in) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-100-PA66-BK - | - | - | - | €1,94 | 0 |
|
|
|
Pánt rész - | 50.0mm - 125.0mm - | 2 in - 5 in - | 1.97in - 4.92in - | 12.7mm (0.50in) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-125-PA66-BK - | - | - | - | €2,17 | 0 |
|
|
|
Pánt rész - | 75/0 mm – 150,0 mm - | 3 in - 6 in - | 2.95in - 5.91in - | 12.7mm (0.50in) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-150-PA66-BK - | - | - | - | €2,70 | 0 |
|
|
|
HEX SCREW - | Pánttal együtt vásárolni - | Méret 5/16" (8,0 mm) A/F - | - - | - | - | PWD-SC-PA66-BK - | - | - | - | €0,37 | 0 |
|
|
|
SZÁRCSavar - | Pánttal együtt vásárolni - | Kulcsrakész csavar - | - - | - | - | PWD-WG-PA66-BK - | - | - | - | €0,58 | 0 |
|
Leírás
Az Ezyclamp™ egy rendkívül sokoldalú, nylon csavaros tömlőbilincs, amelyet HCL tervezett és gyártott a legmagasabb minőségi HCL . Az Ezyclamp™ szélessége 12,7 mm (½”), és 5 méretben kapható, amelyek átmérőjük 25 mm (1”) és 150 mm (6”) között mozog. Különböző anyagokból készül: PA66 Nylon 6.6.) standard és magasabb hőmérsékletű alkalmazásokhoz, valamint PA12 Nylon 12) fokozott UV-ellenállással speciális piacokhoz, például 5G távközléshez és tengeralatti alkalmazásokhoz.
MEGJEGYZÉS: A csavar és a pánt külön kapható – mindkettő szükséges a felszereléshez.