| Gyártó | Oetiker |
|---|---|
| HCL | MT-EC-OET-497 |
| MFG alkatrészszám | 14100497 |
| Sorozat | 497 Csipeszes tömlőbilincs-szerszám – függőleges hozzáférés |
| Beillesztés iránya | Függőleges |
| Használható | Oetiker, Mikalor, Tridon egyéb fülkapcsok |
| Clamp 1-hez való használatra | Minden Oetiker és 7 mm-es széles szorítóbilincs |
| Clamp 2-vel való használatra | Minden Mikalor kapocs (SEC, SEC-IR és DEC) |
| A 3-as szorítóval együtt használható | Tridon Leak szorítóbilincsek |
| Szerszám hossza | 230.0mm (9.06in) |
| Szerszám súlya | 315g (0.7lb) |
| Fogantyúk száma | 2 |
| Kalibrálás | Go/No-Go mérőműszer mellékelve |
| Referencia állkapocs erő | 2000N |
| Maximális fülszélesség | 13,0 mm |
| Gyártási ország | USA |
| Vámkód | 8203 40 00 00 |
| Veszélyes áruk | Nem |
| RoHS-kompatibilis | Igen |

Leírás
Az Oetiker Action Standard Jaw Ear Clamp Pincer (497-es cikkszám) segítségével könnyedén felszerelheti a fülkapcsokat. Ez az eszköz egy erőteljes összetett mechanizmussal rendelkezik, amely megsokszorozza a kéz erejét, így könnyedén és biztonságosan préselheti Oetiker , hogy minden alkalommal megbízható, szivárgásmentes csatlakozást biztosítson.
Speciális fogó Ear, Pinch és O-ring típusú Oetiker felszereléséhez. Puha markolat, hajlított fogantyú a nagyobb erőhatás érdekében. Összetett működés a könnyebb szorítás érdekében. A két anyagból készült, széles markolat elosztja a kéz nyomását és növeli a támasztást. Egy kézzel használható. Ívelt fogantyúk – ergonómikusabbak, jobban illeszkednek a tenyérhez, ideálisak kisebb kezekhez Oetiker által eredeti Oetiker Oetiker tervezve.