| Manufactured By | Mountz |
|---|---|
| HCL P/N | SM-FT-TQ-FGC-30A |
| MFG Part Number | FGC-30A |
| Series | Kalibrált nyomatékcsavarkulcs a 1001 Tools számára |
| Tool Compatibility | 1001-32-es szerszámhoz |
| For Use With Banding | Előre beállítva az SM-FT-1001-32-es modellhez |
| Drive Size | 9,52 mm (0,37 hüvelyk) |
| Tool Length | 325,12 mm (12,80 hüvelyk) |
| Tool Weight | 771 g (1,7 font) |
| Installation Torque | 6–30 Nm |
| Country of Manufacture | USA |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Mountz előre beállított bütykös nyomatékcsavarkulcs (FGC-30A) – Nagy erőhatású, állandó nyomatékhoz! A Mountz előre beállított túlnyomó csavarkulccsal (FGC-30A) garantált pontossággal rögzítheti a nagyobb szorítókat. A 1001-32 szerszámhoz tervezett kulcs gyárilag magasabb nyomatékértékre van beállítva, és egy „túlnyomó” mechanizmussal rendelkezik, amely lehetetlenné teszi a túlzott meghúzást, így biztosítva a tökéletesen állandó és biztonságos felszerelést a gyártósoron.
Előre beállítva 19 mm-es Smart Band termékekhez. Ez a 6 Nm – 30 Nm-es és FGC cam-over kulcs egy gyártósori nyomatékulcs, amely biztosítja a rögzítőelemek pontos meghúzását. Megfelel az ISO 6789 szabványnak. 9,52 mm-es (0,37 hüvelykes) négyzetes meghajtással rendelkezik. Két év garanciával és gyártási hibákra vonatkozó életre szóló garanciával rendelkezik. 2,00 – 10,00 Nm közötti tartományban működik.