| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | MT-EC-OET-497 |
| MFG Part Number | 14100497 |
| Series | 497-es szorítóbilincs-szerszám – függőleges hozzáférés |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Minden Oetiker 5 mm-es és 7 mm-es széles szorítóbilincs |
| For Use With Clamp 2 | Minden Mikalor fülbilincs (SEC, SEC-IR és DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak szorítóbilincsek |
| Tool Length | 230,0 mm (9,06 hüvelyk) |
| Tool Weight | 315 g (0,7 font) |
| Number of Handles | 2 |
| Calibration | Go/No-Go mérőműszer mellékelve |
| Reference Jaw Force | 2000 N |
| Max Ear Width | 13,0 mm |
| Country of Manufacture | USA |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Tegye könnyebbé a fülbilincsek felszerelését az Oetiker Compound Action Standard Jaw fülbilincs-fogóval (cikkszám: 497). Az erőteljes összetett működtető mechanizmussal ellátott szerszám megsokszorozza a kéz erejét, így könnyedén és biztonságosan préselheti az Oetiker fülbilincseket, minden alkalommal megbízható, szivárgásmentes csatlakozást biztosítva.
Speciális fogókészlet az Oetiker fül-, szorító- és O-gyűrűs típusú tömlőbilincsek felszereléséhez. Puha markolatú, szögletes fogantyú a nagyobb emelőerő érdekében. Összetett működés a könnyebb szorítás érdekében. A széles, két anyagból készült markolatok elosztják a kéz nyomását és növelik a támasztást. Egy kézzel használható. Ívelt fogantyúk – ergonómikusabbak, jobban illeszkednek a tenyérhez, ideálisak kisebb kezek számára. Az Oetiker által az eredeti Oetiker fülbilincsekhez tervezve.