| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900177 |
| MFG Part Number | 13900177 |
| Series | HO 3000 ME légszerszám |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Minden Oetiker fülbilincs (167, 167, 159 és 259) |
| For Use With Clamp 2 | Minden Mikalor fülbilincs (SEC, SEC-IR és DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak szorítóbilincsek |
| Tool Length | 260,0 mm (10,24 hüvelyk) |
| Tool Weight | 1,0 kg (2,2 font) |
| Closing Force Range | 3000 N |
| Jaw Width | 7,5 mm (0,30 hüvelyk) |
| Ear Width | 10,0 mm (0,39 hüvelyk) |
| Opening Gap | 13,3 mm (0,52 hüvelyk) |
| Country of Manufacture | Svájc |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Igen |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Oetiker HO 3000 ME légszerszám – nagy teherbírású pneumatikus préselés precíziós szorítókhoz! Érje el a pontosság és a hatékonyság új szintjét az Oetiker HO 3000 ME pneumatikus szerelőszerszámmal. Nagy mennyiségű, professzionális használatra tervezett, ez a légszerszám szakszerűen kalibrálva van, hogy hibátlan, nagy erővel történő préselést biztosítson bizonyos Oetiker bilincseknél, garantálva az állandó, szivárgásmentes csatlakozást minden alkalommal.
Ez a kiváló minőségű, komplett fogórendszer biztosítja az Oetiker szorítók egyenletes összeszerelését. A megfelelő fogótest és fej kiválasztását az összeszerelendő Oetiker szorító típusa határozza meg. Az optimális záróerő és a rendelkezésre álló levegőellátási nyomás.
- Rendkívül megbízható és hatékony szerelés.
- A fogófejek teljes választéka, minden szabványos szorítóval való kompatibilitás érdekében.
- Különböző fogófej-kivitelek az alkalmazásnak megfelelően
- Pisztolyfogantyú opció minden modellhez elérhető Könnyű és ergonómikus kialakítás az egykezes kezeléshez
Az optimális záróerő elérése érdekében kérjük, olvassa el az összeszerelendő termék műszaki adatait.
Tartalmazza: Oetiker ME fogófejjel, sűrített levegő csatlakozó készlet és használati utasítás