| Gyártó | Oetiker |
|---|---|
| HCL | OET-13900958 |
| MFG alkatrészszám | 13900958 |
| Sorozat | CP 10 akkus szerszám |
| Beillesztés iránya | Függőleges |
| Használható | Oetiker, Mikalor, Tridon egyéb fülkapcsok |
| Clamp 1-hez való használatra | Minden Oetiker kapocs (167, 167, 159 és 259) |
| Clamp 2-vel való használatra | Minden Mikalor kapocs (SEC, SEC-IR és DEC) |
| A 3-as szorítóval együtt használható | Tridon Leak szorítóbilincsek |
| Szerszám súlya | 2,5 kg 5,51 lb) (akkumulátorral és fejjel együtt) |
| Záróerő tartomány | 800–4500 N |
| Állkapocs szélesség | 10.2mm (0.40in) |
| Fülszélesség | 10.0mm (0.39in) |
| Nyitási rés | 13.2mm (0.52in) |
| Gyártási ország | Svájc |
| Vámkód | 8203 40 00 00 |
| CE jelöléssel ellátott | Igen |
| Veszélyes áruk | Nem |
| RoHS-kompatibilis | Igen |

Leírás
Az Oetiker akkus szerszámmal (cikkszám: 13900958) új szintű mobilitást és pontosságot érhet el. Ez a szerszám kompakt, akkumulátoros kivitelben, erőteljes és egyenletes préselést biztosít, így szűk helyeken és távoli helyszíneken is hibátlan csatlakozásokat hozhat létre, anélkül, hogy áramkábel vagy légtömlő korlátozná a mozgását.
A vezeték nélküli CP 10 és CP 20 fogók ideális alternatívák a pneumatikus szerszámokhoz, ahol a telepítés rugalmassága rendkívül fontos. A szerszámok garantálják az Oetiker modellek gyors és könnyű telepítését, nagy pontossággal és kiváló manőverezhetőséggel szűk helyeken.
- Hatékony: gyors, megismételhető telepítés kivételes pontossággal
- Kényelmes: vezeték nélküli szerelőszerszám fülkapcsokhoz
- Ergonómikus és könnyű: egyszerű, felhasználóbarát kezelés
- Folyamat megbízhatósága: Folyamatparaméterek figyelése és adatgyűjtése
- Biztonsági beállítások: egyszerű, manipulálásbiztos zárási erő beállítások
- LED-kijelző: jelzi a zárási erő minőségét, az akkumulátor töltöttségét és a szervizállapotot
- Hosszabb karbantartási intervallumok: a nagy volumenű gyártási alkalmazásokhoz igazodva
Tartalmazza: csipesz, 2 db elem, PC szoftver (a szerszám beállításához), műszaki kézikönyv, országspecifikus töltő, hordtáska