| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PWD-X-PA66-BK |
| Series | HCL Ezyclamp |
| Corrosion Resistance | Uitstekend |
| Hose Clamp Width mm/in | 12,7 mm (0,50 inch) |
| Band Style | Band met reliëf |
| Band Material | Nylon 6.6 (PA66) |
| Bolt/Screw Type | Zeskantmoer |
| Bolt/Screw Material | Nylon 6.6 (PA66) |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 inch) A/F |
| Max Long Term Operating Temp | 255 °F - 125 °C |
| Max Peak Operating Temp | 302 °F - 150 °C |
| Recommended Installation Temp | 60 °F - 140 °C |
| Continuous Use Temperature | 255 °F - 125 °C |
| Flammability | UL 94 V-2 |
| Chemical Resistance | Zeer goed |
| Colour | Zwart |
| Recommended Torque Nm | 2,0 Nm |
| Country of Manufacture | Verenigd Koninkrijk |
| Tariff Code | 3917 40 00 99 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

|
Image
|
Type
|
Clamp Dia mm
|
Clamp Dia In (fr)
|
Clamp Dia In
|
Band Width
|
HCL P/N
|
2D PDF
|
2D DXF
|
3D STP
|
Prijs
|
Voorraad
|
Bestelhoeveelheid
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
BAND DEEL - | 25,0 mm - 50,0 mm - | 1 op - 2 inch - | 0,98 inch - 1,97 inch - | 12,7 mm (0,50 inch) - | PWD-13-50-PA12-BK - | - | - | - | 9,22 kr | 175 |
|
|
|
BAND DEEL - | 25,0 mm - 75,0 mm - | 1 op - 3 inch - | 0,98 inch - 2,95 inch - | 12,7 mm (0,50 inch) - | PWD-13-75-PA66-BK - | - | - | - | 11,21 kr | 0 |
|
|
|
BAND DEEL - | 25,0 mm - 100,0 mm - | 1 op - 4 inch - | 0,98 inch - 3,94 inch - | 12,7 mm (0,50 inch) - | PWD-13-100-PA66-BK - | - | - | - | 14,79 kr | 200 |
|
|
|
BAND DEEL - | 50,0 mm - 125,0 mm - | 2 inch - 5 inch - | 1,97 inch - 4,92 inch - | 12,7 mm (0,50 inch) - | PWD-13-125-PA66-BK - | - | - | - | 16,54 kr | 200 |
|
|
|
BAND DEEL - | 75/0 mm - 150,0 mm - | 3 inch - 6 inch - | 2,95 inch - 5,91 inch - | 12,7 mm (0,50 inch) - | PWD-13-150-PA66-BK - | - | - | - | 20,58 kr | 200 |
|
|
|
ZESKANTIGE SCHROEF - | Koop met riemonderdeel - | Maat 5/16" (8,0 mm) A/F - | - - | - | PWD-SC-PA66-BK - | - | - | - | 2,82 kr | 0 |
|
|
|
VLEUGELSCHROEF - | Koop met riemonderdeel - | Turn-Key schroef - | - - | - | PWD-WG-PA66-BK - | - | - | - | 4,42 kr | 475 |
|
Beschrijving
De Ezyclamp™, ontworpen en vervaardigd door HCL volgens de hoogste kwaliteitsnormen, is een uiterst veelzijdige slangklem met wormwielaandrijving van nylon. De Ezyclamp™ is 12,7 mm (½”) breed en verkrijgbaar in 5 maten, waarmee een diameterbereik van 25 mm (1”) tot 150 mm (6”) wordt bestreken. De klem is verkrijgbaar in verschillende materialen: PA66 (nylon 6.6) voor standaardtoepassingen en toepassingen bij hogere temperaturen, en PA12 (nylon 12) met verhoogde UV-bestendigheid voor nichemarkten zoals 5G-telecommunicatie en onderzeese toepassingen.
OPMERKING: Schroef en band worden apart verkocht – beide zijn vereist voor de installatie