| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900958 |
| MFG Part Number | 13900958 |
| Series | CP 10 Accu-gereedschap |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Alle Oetiker Oorklemmen (167, 167, 159 & 259) |
| For Use With Clamp 2 | Alle Mikalor-oorklemmen (SEC, SEC-IR & DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak knijpklemmen |
| Tool Weight | 2,5 kg (5,51 lb) (incl. batterij en kop) |
| Closing Force Range | 800-4500N |
| Jaw Width | 10,2 mm (0,40 inch) |
| Ear Width | 10,0 mm (0,39 inch) |
| Opening Gap | 13,2 mm (0,52 inch) |
| Country of Manufacture | Zwitserland |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Ja |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Bereik een nieuw niveau van mobiliteit en nauwkeurigheid met het Oetiker CP10 accugereedschap, onderdeelnummer 13900958. Dit gereedschap is ontworpen om krachtig, consistent te krimpen in een compact, op batterijen werkend ontwerp en biedt de vrijheid om onberispelijke verbindingen te maken in krappe ruimtes en op afgelegen locaties, zonder vast te zitten aan een netsnoer of luchtslang.
De draadloze CP 10- en CP 20-tangen zijn ideale alternatieven voor pneumatisch gereedschap waarbij installatieflexibiliteit van het allergrootste belang is. de tools garanderen een snelle en moeiteloze installatie van Oetiker oorklemmodellen met hoge nauwkeurigheid en uitstekende manoeuvreerbaarheid in krappe ruimtes.
- Efficiënt: snelle, herhaalbare installatie met uitzonderlijke nauwkeurigheid
- Handig: draadloos installatiehulpmiddel voor oorklemmen
- Ergonomisch en licht: voor eenvoudig en gebruiksvriendelijk gebruik
- Procesbetrouwbaar: monitoring en gegevensverzameling van procesparameters
- Beveiligingsinstellingen: eenvoudige instellingen voor de manipulatiebestendige sluitingskracht
- LED-display: geeft de kwaliteit van de sluitkracht, de batterijlading en de servicestatus aan
- Verlengde onderhoudsintervallen: geschikt voor volumeproductietoepassingen
Inclusief - Tang, 2 batterijen, pc-software (voor afstelgereedschap), technische handleiding, landspecifieke oplader, draagtas