| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PWD-PA12-BK |
| Series | HCL Ezyclamp |
| Corrosion Resistance | Uitstekend |
| Hose Clamp Width mm/in | 12,7 mm (0,50 inch) |
| Band Style | Reliëfband |
| Band Material | Nylon 12 (PA12) |
| Bolt/Screw Type | Draaisleutel/vleugel |
| Bolt/Screw Material | Nylon 12 (PA12) |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 inch) A/F |
| Max Long Term Operating Temp | 212 °F - 100 °C |
| Max Peak Operating Temp | 248 °F - 120 °C |
| Recommended Installation Temp | 60 °F - 140 °C |
| Continuous Use Temperature | 212 °F - 100 °C |
| Flammability | UL 94 HB |
| Chemical Resistance | Zeer goed |
| Colour | Zwart |
| Recommended Torque Nm | 2,0 Nm |
| Country of Manufacture | Verenigd Koninkrijk |
| Tariff Code | 3917 40 00 99 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

|
Image
|
Type
|
Clamp Dia mm
|
Clamp Dia In (fr)
|
Band Width
|
Band Thk
|
HCL P/N
|
2D PDF
|
2D DXF
|
3D STP
|
Prijs
|
Voorraad
|
Bestel aantal
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
BAND DEEL - | 25,0 mm - 50,0 mm - | 1 op - 2 inch - | 12,7 mm (0,50 inch) - | 1/8 inch (3,25 mm) - | PWD-13-50-PA12-BK - | - | - | - | 9,23 zł | 100 |
|
|
|
BAND DEEL - | 25,0 mm - 75,0 mm - | 1 op - 3 inch - | 12,7 mm (0,50 inch) - | 1/8 inch (3,25 mm) - | PWD-13-75-PA12-BK - | - | - | - | 11,43 zł | 100 |
|
|
|
BAND DEEL - | 25,0 mm - 100,0 mm - | 1 op - 4 inch - | 12,7 mm (0,50 inch) - | 1/8 inch (3,25 mm) - | PWD-13-100-PA12-BK - | - | - | - | 15,05 zł | 100 |
|
|
|
BAND DEEL - | 50,0 mm - 125,0 mm - | 2 inch - 5 inch - | 12,7 mm (0,50 inch) - | 1/8 inch (3,25 mm) - | PWD-13-125-PA12-BK - | - | - | - | 16,65 zł | 100 |
|
|
|
BAND DEEL - | 75,0 mm - 150,0 mm - | 3 inch - 6 inch - | 12,7 mm (0,50 inch) - | 1/8 inch (3,25 mm) - | PWD-13-150-PA12-BK - | - | - | - | 23,03 zł | 100 |
|
|
|
ZESKANTIGE SCHROEF - | Koop met riemonderdeel - | Maat 5/16" (8,0 mm) A/F - | - | - | PWD-SC-PA12-BK - | - | - | - | 2,63 zł | 500 |
|
|
|
VLEUGELSCHROEF - | Koop met riemonderdeel - | Turn-Key schroef - | - | - | PWD-WG-PA12-BK - | - | - | - | 5,22 zł | 250 |
|
Beschrijving
De Ezyclamp™, ontworpen en vervaardigd door HCL volgens de hoogste kwaliteitsnormen, is een uiterst veelzijdige slangklem met wormwielaandrijving van nylon. De Ezyclamp™ is 12,7 mm (½”) breed en verkrijgbaar in 5 maten, waarmee een diameterbereik van 25 mm (1”) tot 150 mm (6”) wordt bestreken. De klem is verkrijgbaar in verschillende materialen: PA66 (nylon 6.6) voor standaardtoepassingen en PA12 (nylon 12) met verhoogde UV-bestendigheid voor nichemarkten zoals 5G-telecommunicatie en onderzeese toepassingen.
OPMERKING: Schroef en band worden apart verkocht – beide zijn nodig voor de installatie