| Manufactured By | Knipex |
|---|---|
| HCL P/N | MT-KX-SC-250 |
| MFG Part Number | 85 51 250 A |
| Series | Knipex fogók rugós tömlőbilincsekhez |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Kettős huzalos rugós szorítók (DW) |
| For Use With Clamp 2 | Mikalor rugós szalag (MIK-CTB) |
| For Use With Clamp 3 | Mikalor rugós kapcs (MKSPCL) |
| For Use With Clamp 4 | Rotor CTB és CTL szorítók |
| Tool Length | 250,0 mm (9,84 hüvelyk) |
| Tool Weight | 345 g (0,7 font) |
| Country of Manufacture | Németország |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Knipex speciális rugós tömlőbilincs-fogóival könnyedén megbirkózhat a nagy és nehezen kezelhető rugós tömlőbilincsekkel. A kiváló teljesítményre és elérhetőségre tervezett, 250 mm-es változat 70 mm-es szorítószélességgel rendelkezik, így ez a szerszám az autóipari és ipari alkalmazásokban használt rugós bilincsek széles skálájának kezelésére a legalkalmasabb eszköz.
- Quickset beállítás: közvetlenül a munkadarabra helyezve állítható be
- Szabványos, helytakarékos rugós drótcsőbilincsekhez és legfeljebb 70 MM névleges méretű rugós szalagbilincsekhez használható
- Több mint 40 MM-es szorítási tartományt tesz lehetővé
- Forgó, univerzális szorítóbetétek a szorítók megbízható megfogásához minden helyzetben
- A pofabetétek terhelés alatt is forgathatók
- Rendkívül jó emelőerő, amely lehetővé teszi a bilincsek könnyű, nagy erőfeszítés nélküli kinyitását
- Vékony fejkialakítás; keskeny fejszélesség, forgatható szorítóbetétek teszik ezt a szerszámot ideális választássá, különösen szűk helyeken
- További funkció: a fogazott pofával a tömlők kíméletesen leválaszthatók Hosszúság mm250