| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | MT-EC-OET-499 |
| MFG Part Number | 14100499 |
| Series | 499-es szorítóbilincs-szerszám – függőleges/oldalsó hozzáférés |
| Fitting Orientation | Függőleges és vízszintes |
| For Use With Clamp 1 | Minden Oetiker 5 mm-es és 7 mm-es széles szorítóbilincs |
| For Use With Clamp 2 | Minden Mikalor fülbilincs (SEC, SEC-IR és DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak szorítóbilincsek |
| Tool Length | 230,0 mm (9,06 hüvelyk) |
| Tool Weight | 315 g (0,7 font) |
| Number of Handles | 2 fogantyú |
| Calibration | Go/No-Go mérőműszer mellékelve |
| Removal Orientation | Vízszintes |
| Jaw Style | Oldalsó pofa |
| Reference Jaw Force | 2000 N |
| Max Ear Width | 13,0 mm |
| Country of Manufacture | USA |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Az Oetiker Compound Action Side Jaw Ear Clamp Pincer (cikkszám: 499) segítségével könnyedén elvégezheti a tömlőbilincsek felszerelését szűk helyeken is. Az egyedülálló oldalsó pofákkal és hatékony összetett működtető mechanizmussal ellátott szerszám kiváló hozzáférést és emelőerőt biztosít, így a legszűkebb motorterekben is könnyedén és biztonságosan rögzítheti a fülbilincseket.
Speciális fogószett az Oetiker fül-, szorító- és O-gyűrűs típusú tömlőbilincsek felszereléséhez. Puha markolat, szögletes fogantyú a nagyobb emelőerő érdekében. Összetett működés a könnyebb szorításért Széles, kétanyagú markolatok elosztják a kéz nyomását és növelik a támasztást Egykezes használat Ívelt markolatok – ergonómikusabbak, jobban illeszkednek a tenyérhez, ideálisak kisebb kezek számára Az Oetiker által az eredeti Oetiker fülbilincsekhez tervezett oldalsó pofás fogók lehetővé teszik a bilincsek felszerelését olyan helyeken, ahol a standard pofák használata korlátozott