| Manufactured By | Mountz |
|---|---|
| HCL P/N | SM-FT-TQ-FGC-10A |
| MFG Part Number | FGC-10A / 076567 |
| Series | Kalibrált nyomatékkulcs 1001-es szerszámokhoz |
| Tool Compatibility | 1001-19 szerszámhoz |
| For Use With Clamp 1 | ELŐRE BEÁLLÍTOTT 19 mm-es Smart Band használatához |
| For Use With Banding | Előre beállítva az SM-FT-1001-19-hez |
| Drive Size | 9,52 mm (0,37 hüvelyk) |
| Tool Length | 198 mm (7,80 hüvelyk) |
| Tool Weight | 317 g (0,7 font) |
| Installation Torque | 2-10 Nm |
| Country of Manufacture | Egyesült Államok |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Mountz előre beállított bütykös nyomatékcsavarkulcs (FGC-10A) – Az állandó és hibátlan nyomatékért! A Mountz előre beállított, túlnyomó csavarkulccsal (FGC-10A) minden alkalommal tökéletesen egyenletes és biztonságos szorítást biztosíthat. A 1001-19 szerszámhoz tervezett kulcs gyárilag egy meghatározott nyomatékértékre van beállítva, és egy „túlnyomó” mechanizmussal rendelkezik, amely lehetetlenné teszi a túlzott meghúzást, így garantálva a hibátlan eredményeket a gyártósoron.
Előre beállítva a 19 mm-es Smart Band termékhez. Ez a 2 Nm – 10 Nm-es FGC cam-over kulcs egy gyártósori nyomatékulcs, amely biztosítja a rögzítőelemek pontos meghúzását. Megfelel az ISO 6789 szabványnak. 9,52 mm (0,37 hüvelyk) négyzetes meghajtóval rendelkezik. Két év garancia és életre szóló garancia vonatkozik rá gyártási hibák ellen.