| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | MT-TT-SB |
| MFG Part Number | DTTB2BG |
| Series | Tamtorque dugócsavar-bit 6 mm |
| Socket Size | 6,4 mm (0,25 hüvelyk) |
| Tool Weight | 20 g (0,04 lb) |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Tamtorque 6 mm-es dugócsavarbehajtó bit. Tamtorque csigahajtású jelzőtábla-rögzítők felszereléséhez. Manipulálásbiztos rögzítőkapcsok minden típusú jelzőtábla, utcai berendezés és egyéb felszerelhető eszköz biztonságos és megbízható rögzítéséhez 55 mm-től 340 mm átmérőjű oszlopokra. Nagy szilárdságú rozsdamentes acélból gyártva, edzett, manipulálásbiztos csavarral, amely egyedi, süllyesztett, hétoldalú aljzattal rendelkezik. Tipikus alkalmazási területek: közúti jelzőtáblák, reklámtáblák, utcai berendezések és elektronikus rendszerek, például PA rendszerek és CCTV kamerák rögzítése.
Biztosítson sziklaszilárd, szabotázsbiztos rögzítést a hivatalos JCS Tamtorque 6 mm-es hajtócsavarkulccsal. Ez a speciálisan kialakított szerszám elengedhetetlen a egyedülálló, szabotázsbiztos JCS Tamtorque bilincsek felszereléséhez és eltávolításához, így kritikus fontosságú eleme azoknak az alkalmazásoknak, ahol a biztonság és a lopásmegelőzés elsődleges fontosságú.