| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900546 |
| MFG Part Number | 13900546 |
| Series | Narzędzie pneumatyczne HO 7000 ME |
| Fitting Orientation | Pionowy |
| For Use With Clamp 1 | Wszystkie zaciski ucha firmy Oetiker (167, 167, 159 i 259) |
| For Use With Clamp 2 | Wszystkie zaciski do uszu Mikalor (SEC, SEC-IR i DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Zaciski zaciskowe Tridon Zero Leak |
| Closing Force Range | 7000 N |
| Jaw Width | 10,5 mm (0,41 cala) |
| Jaw Closing Range | 14,5 mm (0,57 cala) |
| Ear Width | 13,0 mm (0,51 cala) |
| Opening Gap | 13,7 mm (0,54 cala) |
| Country of Manufacture | Niemcy |
| Hazardous Goods | Nie |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Ten wysokiej jakości, kompletny system zaciskowy zapewnia równomierny montaż zacisków Oetiker. Wybór odpowiedniego korpusu i głowicy zacisku zależy od typu montowanego zacisku Oetiker, optymalnej siły zaciskania oraz dostępnego ciśnienia powietrza. Aby uzyskać optymalną siłę zaciskania, prosimy zapoznać się z informacjami technicznymi dotyczącymi montowanego produktu.
- Montaż charakteryzujący się wysoką niezawodnością i wydajnością
- Pełna gama głowic zaciskowych, zapewniająca kompatybilność ze wszystkimi standardowymi zaciskami
- Dostosowanie różnych konstrukcji głowic zaciskowych do konkretnych zastosowań
- Opcja uchwytu pistoletowego dostępna dla wszystkich modeli
- Lekka i ergonomiczna konstrukcja umożliwiająca obsługę jedną ręką
W zestawie: urządzenie Oetiker ME z głowicą zaciskową, zestaw przyłączy sprężonego powietrza oraz instrukcja obsługi