| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | MT-EC-OET-519 |
| MFG Part Number | 14100519 |
| Series | 519 Oorklem-snijgereedschap |
| Fitting Orientation | Horizontaal |
| For Use With Clamp 1 | Alle Oetiker-klemmen met een breedte van 5 mm en 7 mm |
| For Use With Clamp 2 | Alle Mikalor-oorclamps (SEC, SEC-IR en DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak-klemmen |
| Tool Length | 230,0 mm (9,06 inch) |
| Tool Weight | 366 g (0,8 lb) |
| Number of Handles | 2 handgrepen |
| Jaw Style | Snijder |
| Reference Jaw Force | 2000 N |
| Max Ear Width | 13,0 mm |
| Country of Manufacture | VS |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Maak reparaties en aanpassingen aan CV-hoezen en traploze klemmen een fluitje van een cent met de Oetiker CV-klem-/clipkniptang, onderdeelnummer 519. Dit precisiegereedschap is speciaal ontworpen voor het veilig verwijderen van CV-hoezen en traploze klemmen en stelt u in staat om snel en moeiteloos door de metalen klemband te knippen.
Een speciale set snijders voor het verwijderen van Oetiker CV-hoesklemmen en voor het doorsnijden van traploze klemmen: uitsluitend voor gebruik met 9,52 mm (0,37 inch) - 12,7 mm (0,50 inch) - 15,87 mm (0,62 inch) - 19,05 mm (0,75 inch). Goed zicht op de toepassing Rechte handgrepen met zachte grip Snel en eenvoudig knippen van oorklemmen