| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J04-B02-H02 |
| Series | Ezyclik polymeer slangklem luchtgereedschap |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Ezyclik-P slangklemmen |
| Tool Length | 291,0 mm (11,46 inch) |
| Tool Weight | 1,0 kg (2,2 lb) |
| Max Closure Force | 1070N (@6bar) |
| Jaw Width | 50,0 mm (1,97 inch) |
| Jaw Closing Range | 2,0 mm - 26,0 mm (0,08 inch - 1,02 inch) |
| Air Inlet Thread Size | 3,2 mm (0,13 inch) in BSP |
| Country of Manufacture | Verenigd Koninkrijk |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Ja |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
HCL Ezyclik-P slangklem-luchtgereedschap – Snelle installatie met hoorbare bevestiging! Zorg ervoor dat elke verbinding perfect is met het HCL Ezyclik-P slangklem pneumatisch installatiegereedschap, onderdeelnummer PHCT-J04-B02-H01. Dit gespecialiseerde gereedschap zorgt voor een snelle, krachtige en hoorbaar bevestigde krimpverbinding, waardoor de installatie van Ezyclik-P-klemmen een eenvoudig, nauwkeurig en zeer efficiënt proces wordt.
Gereedschap in de vorm van een schaarbek waarmee de Ezyclik-P polymeer-slangklem met klikbevestiging kan worden geïnstalleerd, die wordt gebruikt voor de installatie van de HCL Ezyclick polymeer-slangklemmen of soortgelijke artikelen. Pneumatisch montagereedschap voor het vastzetten van Ezyclik™P kunststof slangklemmen met klikbevestiging. Het gereedschap wordt geleverd met een TPU-beschermingsbumper, 2 krachtmodules en een tegengewichtshaken. De sluitkracht kan worden ingesteld door de inkomende luchtdruk aan te passen. Download de handleiding voor de configuratie of neem contact met ons op voor verder advies. Kleurkeuze beschikbaar op aanvraag.
Betaalbaar: HCL-luchtgereedschappen zijn momenteel de meest betaalbare op de markt. Brandingopties: Kleuren en logo kunnen worden aangepast aan de wensen van de klant. Geteste duurzaamheid: Het ontwerp van het gereedschap is getest gedurende meer dan 100.000 cycli