| Manufactured By | Mountz |
|---|---|
| HCL P/N | SM-FT-TQ-FGC-10A |
| MFG Part Number | FGC-10A / 076567 |
| Series | Gekalibreerde momentsleutel voor 1001 gereedschappen |
| Tool Compatibility | Voor 1001-19 gereedschap |
| For Use With Clamp 1 | VOORAF SET om te werken met 19 mm Smart Band |
| For Use With Banding | Vooraf ingesteld om te werken met SM-FT-1001-19 |
| Drive Size | 9,52 mm (0,37 inch) |
| Tool Length | 198 mm (7,80 inch) |
| Tool Weight | 317 g (0,7 lb) |
| Installation Torque | 2-10Nm |
| Country of Manufacture | VS |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Mountz Pre-Set Cam Over Momentsleutel (FGC-10A) - Voor consistent en onfeilbaar koppel! Zorg elke keer weer voor een perfect consistente en veilige klemming met de Mountz Pre-Set Cam Over Torque Wrench, onderdeelnummer FGC-10A. Deze sleutel is ontworpen voor gereedschap 1001-19, is in de fabriek vooraf ingesteld op een specifieke koppelwaarde en is voorzien van een "cam-over"-mechanisme dat te vast aandraaien onmogelijk maakt, waardoor onberispelijke resultaten op uw productielijn worden gegarandeerd.
VOORAF INGESTELD om te werken met een 19 mm Smart Band-product Deze 2 Nm - 10 Nm & FGC cam-over-sleutel is een momentsleutel voor de productielijn, die een exact aandraaimoment van bevestigingsmiddelen mogelijk maakt Voldoet aan de normen van ISO 6789 9,52 mm (0,37 inch) vierkante aandrijving Heeft twee jaar garantie en levenslange garantie tegen fabricagefouten