| Vervaardigd door | Mountz |
|---|---|
| HCL | SM-FT-TQ-FGC-10A |
| MFG-onderdeelnummer | FGC-10A / 076567 |
| Serie | Gekalibreerde momentsleutel voor 1001 gereedschappen |
| Compatibiliteit van gereedschap | Voor gereedschap 1001-19 |
| Voor gebruik met | 19 |
| Voor gebruik met klem 1 | VOORAF INGESTELD om te werken met 19 mm Smart Band |
| Voor gebruik met banding | Vooraf ingesteld om te werken met SM-FT-1001-19 |
| Schijfgrootte | 9.52(0.37) |
| Lengte gereedschap | 198(7.80) |
| Gewicht gereedschap | 317(0.7) |
| Installatiemoment | 2-10 Nm |
| Land van fabricage | Verenigde Staten van Amerika |
| Tariefcode | 8203 40 00 00 |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| RoHS-conform | Ja |

Beschrijving
Mountz vooraf ingestelde cam-over-momentsleutel (FGC-10A) - voor consistent en foolproof koppel! Zorg elke keer weer voor een perfect consistente en veilige klem met de Mountz Pre-Set Cam Over Torque Wrench, onderdeelnummer FGC-10A. Deze sleutel is ontworpen voor het gereedschap 1001-19 en is in de fabriek vooraf ingesteld op een specifieke torsiewaarde. Hij is voorzien van een "cam-over"-mechanisme dat overmatig aandraaien onmogelijk maakt, waardoor u verzekerd bent van een vlekkeloos resultaat op uw productielijn.
VOORAF INGESTELD voor gebruik met 19 mm Smart Band-product Deze 2 Nm - 10 Nm & FGC cam-over-sleutel is een momentsleutel voor productielijnen, die zorgt voor een exacte aandraaimoment van bevestigingsmiddelen Voldoet aan de normen van ISO 6789 9,52 mm (0,37 inch) vierkante aandrijving Heeft twee jaar garantie en levenslange garantie tegen fabricagefouten