| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PWD-PA12-BK |
| Series | HCL Ezyclamp |
| Corrosion Resistance | Kiváló |
| Hose Clamp Width mm/in | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) |
| Band Style | Dombornyomott szalag |
| Band Material | Nylon 12 (PA12) |
| Bolt/Screw Type | Kulcs / Szárny |
| Bolt/Screw Material | Nylon 12 (PA12) |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 hüvelyk) A/F |
| Max Long Term Operating Temp | 212 °F – 100 °C |
| Max Peak Operating Temp | 248 °F – 120 °C |
| Recommended Installation Temp | 60 °F – 140 °C |
| Continuous Use Temperature | 212 °F – 100 °C |
| Flammability | UL 94 HB |
| Chemical Resistance | Nagyon jó |
| Colour | Fekete |
| Recommended Torque Nm | 2,0 Nm |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 3917 40 00 99 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

|
Image
|
Type
|
Clamp Dia mm
|
Clamp Dia In (fr)
|
Band Width
|
Band Thk
|
HCL P/N
|
2D PDF
|
2D DXF
|
3D STP
|
Ár
|
Készlet
|
Rendelési mennyiség
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SZÍJ RÉSZ - | 25,0 mm - 50,0 mm - | 1 in - 2 in - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-50-PA12-BK - | - | - | - | 53,06 Kč | 100 |
|
|
|
SZÍJ RÉSZ - | 25,0 mm - 75,0 mm - | 1 in - 3 in - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-75-PA12-BK - | - | - | - | 65,70 Kč | 100 |
|
|
|
SZÍJ RÉSZ - | 25,0 mm - 100,0 mm - | 1-4 hüvelyk - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-100-PA12-BK - | - | - | - | 86,52 Kč | 100 |
|
|
|
SZÍJ RÉSZ - | 50,0 mm - 125,0 mm - | 2 in - 5 in - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-125-PA12-BK - | - | - | - | 95,70 Kč | 100 |
|
|
|
SZÍJ RÉSZ - | 75,0 mm - 150,0 mm - | 3-6 hüvelyk - | 12,7 mm (0,50 hüvelyk) - | 1/8 hüvelyk (3,25 mm) - | PWD-13-150-PA12-BK - | - | - | - | 132,39 Kč | 100 |
|
|
|
HEX CSAVAR - | Vásároljon hevederrésszel - | Méret: 5/16" (8,0 mm) A/F - | - | - | PWD-SC-PA12-BK - | - | - | - | 15,12 Kč | 500 |
|
|
|
SZÁRNYAS CSAVAR - | Vásároljon hevederrésszel - | Kulcskulcsos csavar - | - | - | PWD-WG-PA12-BK - | - | - | - | 30,00 Kč | 250 |
|
Leírás
A HCL által a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően tervezett és gyártott Ezyclamp™ egy rendkívül sokoldalú, nylonból készült csigahajtású tömlőbilincs. Az Ezyclamp™ szélessége 12,7 mm (½”), és 5 méretben kapható, amely 25 mm (1”) és 150 mm (6”) közötti átmérőt fed le. Különböző anyagokból választhat: PA66 (Nylon 6.6.) standard alkalmazásokhoz és PA12 (Nylon 12) fokozott UV-ellenállással olyan speciális piacokhoz, mint az 5G távközlés és a tengeralatti alkalmazások.
MEGJEGYZÉS: A csavar és a szíj külön kaphatók – mindkettő szükséges a felszereléshez.