| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | MT-TT-TB |
| MFG Part Number | DTTB2BG |
| Series | Tamtorque szerszámfej (2 db) |
| Socket Size | 6,4 mm (0,25 hüvelyk) |
| Tool Length | 50,0 mm (1,97 hüvelyk) |
| Tool Weight | 20 g (0,04 lb) |
| No of Tools in Pack | 2 darab |
| Country of Manufacture | Egyesült Királyság |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
A DTTBP50BG cikkszámú Tamtorque szerszámfejjel mindig készen állhat a munkára. Ez a praktikus, 2 darabos csomag tartalmazza a Tamtorque rögzítők felszereléséhez és leszereléséhez elengedhetetlen, hamisításbiztos szerszámfejet, így megbízható, azonnal használható megoldást kínál a szakemberek és a gyakori felhasználók számára.
Tamtorque szerszámbit (2 db/csomag) 6 mm x 50 mm. Tamtorque csigahajtású jelzőtábla-bilincsek felszereléséhez Manipulálhatatlan szerelőbilincsek minden típusú jelzőtábla, utcai berendezés és egyéb felszerelhető eszköz biztonságos és megbízható rögzítéséhez 55 mm és 340 mm átmérőjű oszlopokra. Nagy szilárdságú rozsdamentes acélból készülnek, edzett, szabotázsbiztos csavarral, amely egyedi, süllyesztett, hétoldalú aljzattal rendelkezik. Tipikus alkalmazási területeik közé tartozik a közúti táblák, reklámtáblák, utcai berendezések és elektronikus rendszerek, például PA rendszerek és CCTV kamerák rögzítése.