| Manufactured By | Mountz |
|---|---|
| HCL P/N | SM-FT-TQ-FGC-30A |
| MFG Part Number | FGC-30A |
| Series | Gekalibreerde momentsleutel voor 1001 gereedschappen |
| Tool Compatibility | Voor 1001-32 gereedschap |
| For Use With Banding | Vooraf ingesteld om te werken met SM-FT-1001-32 |
| Drive Size | 9,52 mm (0,37 inch) |
| Tool Length | 325,12 mm (12,80 inch) |
| Tool Weight | 771 g (1,7 lb) |
| Installation Torque | 6-30Nm |
| Country of Manufacture | VS |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Mountz vooraf ingestelde nok-over-momentsleutel (FGC-30A) - voor krachtig, consistent koppel! Zet grotere klemmen vast met gegarandeerde precisie met behulp van de Mountz Pre-Set Cam Over Torque Wrench, onderdeelnummer FGC-30A. Deze sleutel is ontworpen voor gereedschap 1001-32, is in de fabriek vooraf ingesteld op een hogere koppelwaarde en is voorzien van een "cam-over"-mechanisme dat te vast aandraaien onmogelijk maakt, waardoor een perfect consistente en veilige installatie op uw productielijn wordt gegarandeerd.
VOORAF INGESTELD om te werken met een 19 mm Smart Band-product Deze 6 Nm - 30 Nm & FGC cam-over-sleutel is een momentsleutel uit de productielijn, die een exact aandraaimoment van bevestigingsmiddelen creëert Voldoet aan de normen van ISO 6789 9,52 mm (0,37 inch) vierkante aandrijving Heeft twee jaar garantie en levenslange garantie tegen fabricagefouten Werkt tussen 2,00 - 10,00 Nm.