| Manufactured By | Mountz |
|---|---|
| HCL P/N | SM-FT-TQ-FGC-30A |
| MFG Part Number | FGC-30A |
| Series | Gekalibreerde momentsleutel voor 1001 Tools |
| Tool Compatibility | Voor gereedschap 1001-32 |
| For Use With Banding | Vooraf ingesteld voor gebruik met SM-FT-1001-32 |
| Drive Size | 9,52 mm (0,37 inch) |
| Tool Length | 325,12 mm (12,80 inch) |
| Tool Weight | 771 g (1,7 lb) |
| Installation Torque | 6–30 Nm |
| Country of Manufacture | VS |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Mountz vooraf ingestelde klemmen-draaimomentensleutel (FGC-30A) – Voor een hoog, constant draaimoment! Zet grotere klemmen met gegarandeerde precisie vast met behulp van de Mountz Pre-Set Cam Over-momentsleutel, onderdeelnummer FGC-30A. Deze sleutel is ontworpen voor het gereedschap 1001-32, is in de fabriek vooraf ingesteld op een hogere koppelwaarde en is voorzien van een "cam-over"-mechanisme dat te strak aandraaien onmogelijk maakt, waardoor een perfect consistente en veilige installatie op uw productielijn wordt gegarandeerd.
VOORAF INGESTELD voor gebruik met 19 mm Smart Band-producten. Deze 6 Nm - 30 Nm & FGC cam-over-sleutel is een momentsleutel voor de productielijn, die zorgt voor een exacte aandraaimoment van bevestigingsmiddelen Voldoet aan de normen van ISO 6789 9,52 mm (0,37 inch) vierkante aandrijving Heeft twee jaar garantie en een levenslange garantie tegen fabricagefouten Werkt tussen 2,00 - 10,00 Nm.