| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PWD-X-PA66-BK |
| Series | HCL Ezyclamp |
| Corrosion Resistance | Doskonałe |
| Hose Clamp Width mm/in | 12,7 mm (0,50 cala) |
| Band Style | Wstążka z wytłoczeniami |
| Band Material | Nylon 6.6 (PA66) |
| Bolt/Screw Type | Nakrętka sześciokątna |
| Bolt/Screw Material | Nylon 6.6 (PA66) |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 cala) A/F |
| Max Long Term Operating Temp | 255°F – 125°C |
| Max Peak Operating Temp | 302°F – 150°C |
| Recommended Installation Temp | 60°F – 140°C |
| Continuous Use Temperature | 255°F – 125°C |
| Flammability | UL 94 V-2 |
| Chemical Resistance | Bardzo dobrze |
| Colour | Czarny |
| Recommended Torque Nm | 2,0 Nm |
| Country of Manufacture | Wielka Brytania |
| Tariff Code | 3917 40 00 99 |
| Hazardous Goods | Nie |
| RoHS Compliant | Tak |

|
Image
|
Type
|
Clamp Dia mm
|
Clamp Dia In (fr)
|
Clamp Dia In
|
Band Width
|
HCL P/N
|
2D PDF
|
2D DXF
|
3D STP
|
Cena
|
Zapasy
|
Ilość w zamówieniu
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CZĘŚĆ PASKA - | 25,0 mm - 50,0 mm - | 1 cal - 2 cale - | 0,98 cala - 1,97 cala - | 12,7 mm (0,50 cala) - | PWD-13-50-PA12-BK - | - | - | - | 30,00 Kč | 175 |
|
|
|
CZĘŚĆ PASKA - | 25,0 mm - 75,0 mm - | 1 cal - 3 cale - | 0,98 cala - 2,95 cala - | 12,7 mm (0,50 cala) - | PWD-13-75-PA66-BK - | - | - | - | 36,44 Kč | 0 |
|
|
|
CZĘŚĆ PASKA - | 25,0 mm - 100,0 mm - | 1 cal - 4 cale - | 0,98 cala - 3,94 cala - | 12,7 mm (0,50 cala) - | PWD-13-100-PA66-BK - | - | - | - | 48,10 Kč | 200 |
|
|
|
CZĘŚĆ PASKA - | 50,0 mm - 125,0 mm - | 2 cale - 5 cali - | 1,97 cala - 4,92 cala - | 12,7 mm (0,50 cala) - | PWD-13-125-PA66-BK - | - | - | - | 53,80 Kč | 200 |
|
|
|
CZĘŚĆ PASKA - | 75/0 mm - 150,0 mm - | 3 cale - 6 cali - | 2,95 cala - 5,91 cala - | 12,7 mm (0,50 cala) - | PWD-13-150-PA66-BK - | - | - | - | 66,94 Kč | 200 |
|
|
|
ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA - | Kup z częścią paska - | Rozmiar 5/16" (8,0 mm) A/F - | - - | - | PWD-SC-PA66-BK - | - | - | - | 9,17 Kč | 0 |
|
|
|
ŚRUBA skrzydełkowa - | Kup z częścią paska - | Śruba pod klucz - | - - | - | PWD-WG-PA66-BK - | - | - | - | 14,38 Kč | 475 |
|
Opis
Zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę HCL z zachowaniem najwyższych standardów jakości, Ezyclamp™ to niezwykle wszechstronny zacisk wężowy z napędem ślimakowym wykonany z nylonu. Zacisk Ezyclamp™ ma szerokość 12,7 mm (½”) i jest dostępny w 5 rozmiarach, obejmujących zakres średnic od 25 mm (1”) do 150 mm (6”). Oferowany jest w różnych wersjach materiałowych: PA66 (nylon 6.6) do zastosowań standardowych i w wyższych temperaturach oraz PA12 (nylon 12) o podwyższonej odporności na promieniowanie UV, przeznaczony na niszowe rynki, takie jak telekomunikacja 5G i instalacje podmorskie.
UWAGA: Śruba i opaska są sprzedawane oddzielnie – do montażu potrzebne są oba elementy