| Manufactured By | Mountz |
|---|---|
| HCL P/N | SM-FT-TQ-FGC-30A |
| MFG Part Number | FGC-30A |
| Series | Kalibrowany klucz dynamometryczny do narzędzi 1001 |
| Tool Compatibility | Do narzędzia 1001-32 |
| For Use With Banding | Ustawione fabrycznie do współpracy z modelem SM-FT-1001-32 |
| Drive Size | 9,52 mm (0,37 cala) |
| Tool Length | 325,12 mm (12,80 cala) |
| Tool Weight | 771 g (1,7 funta) |
| Installation Torque | 6–30 Nm |
| Country of Manufacture | Stany Zjednoczone |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nie |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Klucz dynamometryczny Mountz z ustawioną z góry krzywką (FGC-30A) – do stosowania dużych sił i uzyskania stałego momentu obrotowego! Zabezpiecz większe zaciski z gwarantowaną precyzją, korzystając z klucza dynamometrycznego Mountz z mechanizmem krzywkowym, numer katalogowy FGC-30A. Klucz ten, zaprojektowany z myślą o narzędziu 1001-32, jest fabrycznie ustawiony na wyższą wartość momentu obrotowego i wyposażony w mechanizm krzywkowy, który uniemożliwia nadmierne dokręcenie, zapewniając idealnie spójny i bezpieczny montaż na linii produkcyjnej.
Wstępnie ustawiony do pracy z produktem Smart Band 19 mm. Ten klucz z mechanizmem cam-over o wartości 6 Nm – 30 Nm i kręgosprężynowy FGC to klucz dynamometryczny do linii produkcyjnych, zapewniający dokładne dokręcanie elementów złącznych. Spełnia normy ISO 6789. Posiada kwadratowy nasadek 9,52 mm (0,37 cala). Objęty jest dwuletnią gwarancją oraz dożywotnią gwarancją na wady produkcyjne. Działa w zakresie 2,00–10,00 Nm.