| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | MT-EC-OET-499 |
| MFG Part Number | 14100499 |
| Series | Narzędzie do zaciskania węży 499 – dostęp pionowy/boczny |
| Fitting Orientation | Pionowe i poziome |
| For Use With Clamp 1 | Wszystkie zaciski zaciskowe firmy Oetiker o szerokości 5 mm i 7 mm |
| For Use With Clamp 2 | Wszystkie zaciski do uszu Mikalor (SEC, SEC-IR i DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Zaciski zaciskowe Tridon Zero Leak |
| Tool Length | 230,0 mm (9,06 cala) |
| Tool Weight | 315 g (0,7 funta) |
| Number of Handles | 2 uchwyty |
| Calibration | W zestawie znajduje się przyrząd do kontroli zgodności |
| Removal Orientation | Poziomy |
| Jaw Style | Szczęka boczna |
| Reference Jaw Force | 2000 N |
| Max Ear Width | 13,0 mm |
| Country of Manufacture | Stany Zjednoczone |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nie |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Opanuj montaż zacisków do węży w ograniczonych przestrzeniach dzięki szczypcom do zacisków usznych Oetiker z bocznymi szczękami i mechanizmem złożonym, nr katalogowy 499. Narzędzie to, wyposażone w unikalne boczne szczęki oraz wydajny mechanizm złożony, zapewnia doskonały dostęp i siłę nacisku, umożliwiając łatwe i bezpieczne zaciskanie zacisków usznych nawet w najciaśniejszych komorach silnika.
Specjalny zestaw szczypiec do montażu zacisków wężowych typu Ear, Pinch oraz O-ring firmy Oetiker. Miękki uchwyt i wygięta rączka zapewniają dodatkową siłę nacisku. Mechanizm złożony ułatwiający zaciskanie Szerokie uchwyty z dwóch materiałów rozkładają nacisk dłoni i zwiększają wsparcie Obsługa jedną ręką Zakrzywione uchwyty – bardziej ergonomiczne, lepiej dopasowują się do dłoni, idealne dla mniejszych dłoni Zaprojektowane przez firmę Oetiker do oryginalnych zacisków usznych Oetiker Szczypce z bocznymi szczękami umożliwiają dostęp do miejsc montażu zacisków, w których standardowa konfiguracja szczęk jest ograniczona