| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | MT-EC-OET-497 |
| MFG Part Number | 14100497 |
| Series | Narzędzie do zaciskania węża 497 — dostęp pionowy |
| Fitting Orientation | Pionowy |
| For Use With Clamp 1 | Wszystkie opaski zaciskowe Oetiker o szerokości 5 mm i 7 mm |
| For Use With Clamp 2 | Wszystkie opaski z uchem Mikalor (SEC, SEC-IR i DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Zaciski zaciskowe Tridon Zero Leak |
| Tool Length | 230,0 mm (9,06 cala) |
| Tool Weight | 315 g (0,7 funta) |
| Number of Handles | 2 |
| Calibration | W zestawie wskaźnik Go/No-Go |
| Reference Jaw Force | 2000N |
| Max Ear Width | 13,0 mm |
| Country of Manufacture | USA |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | NIE |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Zlikwiduj trudności związane z montażem zacisków usznych dzięki szczypcom do zacisków usznych Oetiker Compound Action Standard Jaw, nr katalogowy 497. Narzędzie to, wyposażone w wydajny mechanizm o podwójnym działaniu, zwielokrotnia siłę ręki, umożliwiając łatwe i pewne zaciskanie zacisków usznych Oetiker, co za każdym razem zapewnia niezawodne i szczelne połączenie.
Specjalny zestaw szczypiec do montażu zacisków wężowych typu ucho, zaciskowego i z pierścieniem O-ring firmy Oetiker. Miękki uchwyt, wygięta rączka zapewniająca dodatkową siłę nacisku. Mechanizm złożony ułatwiający zaciskanie. Szerokie uchwyty z dwóch materiałów rozkładają nacisk dłoni i zwiększają wsparcie. Obsługa jedną ręką. Wygięte uchwyty – bardziej ergonomiczne, lepiej dopasowujące się do dłoni, idealne dla mniejszych dłoni. Zaprojektowane przez firmę Oetiker do oryginalnych zacisków wężowych typu ucho firmy Oetiker.