| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | MT-TT-TB |
| MFG Part Number | DTTB2BG |
| Series | Zestaw końcówek narzędziowych Tamtorque (2 szt.) |
| Socket Size | 6,4 mm (0,25 cala) |
| Tool Length | 50,0 mm (1,97 cala) |
| Tool Weight | 20 g (0,04 funta) |
| No of Tools in Pack | 2 sztuki |
| Country of Manufacture | Wielka Brytania |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nie |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Zadbaj o to, by zawsze być gotowym do pracy dzięki końcówce narzędziowej Tamtorque o numerze katalogowym DTTBP50BG. To wygodne opakowanie zawierające dwa elementy zapewnia niezbędną, zabezpieczoną przed manipulacją końcówkę, niezbędną do montażu i demontażu zacisków Tamtorque, stanowiąc niezawodne i gotowe do użycia rozwiązanie dla profesjonalistów oraz osób często korzystających z tych produktów.
Końcówka narzędziowa Tamtorque (2 sztuki w opakowaniu) 6 mm x 50 mm. Do montażu zacisków znakowych Tamtorque z napędem ślimakowym. Zabezpieczone przed manipulacją zaciski montażowe do bezpiecznego i niezawodnego mocowania wszelkiego rodzaju oznakowań, elementów małej architektury oraz innego sprzętu montowanego na słupach o średnicy od 55 mm do 340 mm. Wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej, wyposażone w hartowaną, odporną na manipulacje śrubę z unikalnym, wpuszczanym siedmiokątnym gniazdem. Typowe zastosowania obejmują mocowanie znaków drogowych, nośników reklamowych, elementów małej architektury oraz systemów elektronicznych, takich jak systemy PA i kamery CCTV.