| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900161 |
| MFG Part Number | 13900161 |
| Series | HO 5000 ME levegős szerszám |
| Fitting Orientation | Függőleges |
| For Use With Clamp 1 | Minden Oetiker fülszorító (167, 167, 159 és 259) |
| For Use With Clamp 2 | Minden Mikalor fülszorító (SEC, SEC-IR és DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon szivárgásmentes szorítóbilincsek |
| Tool Length | 310,0 mm (12,20 hüvelyk) |
| Tool Weight | 1,1 kg (2,4 font) |
| Closing Force Range | 5000N |
| Jaw Width | 10,5 mm (0,41 hüvelyk) |
| Ear Width | 10,0 mm (0,39 hüvelyk) |
| Opening Gap | 10,5 mm (0,41 hüvelyk) |
| Country of Manufacture | Svájc |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Igen |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Oetiker HO 5000 ME pneumatikus szerszám – A tökéletes ipari préselési megoldás! Az Oetiker HO 5000 ME pneumatikus szerelőszerszámmal új szintre emelheti gyártósorának hatékonyságát és pontosságát. A maximális erő és a hibátlan teljesítmény érdekében tervezett légszerszámot szakértő kezek kalibrálták, hogy tökéletes, egyenletes préselést biztosítson egy meghatározott sorozat nagy Oetiker bilincseinek, garantálva minden alkalommal a biztonságos, szivárgásmentes csatlakozást.
Ez a kiváló minőségű, komplett fogórendszer biztosítja az Oetiker szorítók egyenletes összeszerelését. A megfelelő fogótest és fej kiválasztását az összeszerelendő Oetiker szorító típusa határozza meg.
Az optimális záróerő és a rendelkezésre álló levegőellátási nyomás. Az optimális záróerő elérése érdekében kérjük, olvassa el az összeszerelendő termék műszaki adatait.
- Rendkívül megbízható és hatékony szerelés
- Teljes fogófej-választék, minden szabványos szorítóval kompatibilis
- Különböző fogófej-kivitelek az alkalmazásnak megfelelően
- Pisztolyfogantyú opció minden modellhez elérhető Könnyű és ergonómikus kialakítás az egykezes kezeléshez
Tartalmazza: Oetiker ME fogófejjel, sűrített levegő csatlakozó készlet és használati utasítás