| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | MT-EC-OET-519 |
| MFG Part Number | 14100519 |
| Series | 519-es fülbilincs-vágó szerszám |
| Fitting Orientation | Vízszintes |
| For Use With Clamp 1 | Minden Oetiker 5 mm-es és 7 mm-es széles szorítóbilincs |
| For Use With Clamp 2 | Minden Mikalor fülbilincs (SEC, SEC-IR és DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Tridon Zero Leak szorítóbilincsek |
| Tool Length | 230,0 mm (9,06 hüvelyk) |
| Tool Weight | 366 g (0,8 lb) |
| Number of Handles | 2 fogantyú |
| Jaw Style | Vágó |
| Reference Jaw Force | 2000 N |
| Max Ear Width | 13,0 mm |
| Country of Manufacture | USA |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nem |
| RoHS Compliant | Igen |

Leírás
Az Oetiker CV-bilincs/kapocsvágó (519-es cikkszám) segítségével a CV-hüvely és a fokozatmentes fülbilincsek javítása és átalakítása gyerekjáték lesz. Ezt a precíziós szerszámot kifejezetten a CV-hüvely és a fokozatmentes fülbilincsek biztonságos eltávolítására tervezték, így segítségével gyorsan és könnyedén átvághatja a fémbilincs szalagját.
Speciális vágókészlet az Oetiker CV-csuklós bilincsek eltávolításához és a fokozatmentes bilincsek vágásához: kizárólag 9,52 mm (0,37 hüvelyk) – 12,7 mm (0,50 hüvelyk) – 15,87 mm (0,62 hüvelyk) – 19,05 mm (0,75 hüvelyk) méretekhez használható. Tiszta rálátás az alkalmazásra Egyenes, puha markolatú fogantyúk Gyors és egyszerű fülbilincs-vágás