| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | MT-TT-SB |
| MFG Part Number | DTTB2BG |
| Series | Tamtorque-dopsleutelbit 6 mm |
| Socket Size | 6,4 mm (0,25 inch) |
| Tool Weight | 20 g (0,04 lb) |
| Country of Manufacture | Verenigd Koninkrijk |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Tamtorque-dopsleutelbit met 6 mm-aandrijving. Voor het monteren van Tamtorque-schroefklemmen voor borden. Sabotagebestendige bevestigingsklemmen voor het veilig en betrouwbaar bevestigen van alle soorten bewegwijzering, straatmeubilair en andere monteerbare apparatuur aan palen met een diameter van 55 mm tot 340 mm. Vervaardigd uit hoogwaardig roestvrij staal en voorzien van een geharde, sabotagebestendige schroef met een unieke verzonken zevenhoekige inbus. Typische toepassingen zijn onder meer het bevestigen van verkeersborden, reclamedisplays, straatmeubilair en elektronische systemen zoals PA-systemen en CCTV-camera's.
Zorg voor een oerdegelijke, fraudebestendige verbinding met de officiële JCS Tamtorque 6 mm-aandrijfbit. Dit speciaal ontworpen gereedschap is onmisbaar voor het installeren en verwijderen van de unieke, fraudebestendige JCS Tamtorque-klemmen, waardoor het een cruciaal onderdeel is voor toepassingen waarbij veiligheid en diefstalpreventie van het grootste belang zijn.