| Manufactured By | Mountz |
|---|---|
| HCL P/N | SM-FT-TQ-FGC-10A |
| MFG Part Number | FGC-10A / 076567 |
| Series | Gekalibreerde momentsleutel voor 1001 Tools |
| Tool Compatibility | Voor gereedschap 1001-19 |
| For Use With Clamp 1 | Klaar voor gebruik met de 19 mm Smart Band |
| For Use With Banding | Vooraf ingesteld voor gebruik met SM-FT-1001-19 |
| Drive Size | 9,52 mm (0,37 inch) |
| Tool Length | 198 mm (7,80 inch) |
| Tool Weight | 317 g (0,7 lb) |
| Installation Torque | 2–10 Nm |
| Country of Manufacture | VS |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Mountz vooraf ingestelde klem-momentsleutel (FGC-10A) – Voor een consistent en foutloos aandraaimoment! Zorg elke keer weer voor een perfect consistente en veilige klem met de Mountz Pre-Set Cam Over-momentsleutel, onderdeelnummer FGC-10A. Deze sleutel is ontworpen voor het 1001-19-gereedschap, is in de fabriek vooraf ingesteld op een specifieke koppelwaarde en beschikt over een "cam-over"-mechanisme dat te strak aandraaien onmogelijk maakt, waardoor onberispelijke resultaten op uw productielijn worden gegarandeerd.
VOORAF INGESTELD voor gebruik met 19 mm Smart Band-producten Deze 2 Nm - 10 Nm & FGC cam-over-sleutel is een momentsleutel voor de productielijn, die zorgt voor een exacte aandraaimoment van bevestigingsmiddelen Voldoet aan de normen van ISO 6789 9,52 mm (0,37 inch) vierkante aandrijving Heeft twee jaar garantie en een levenslange garantie tegen fabricagefouten