| Manufactured By | Mountz |
|---|---|
| HCL P/N | SM-FT-TQ-FGC-10A |
| MFG Part Number | FGC-10A / 076567 |
| Series | Kalibrowany klucz dynamometryczny do narzędzi 1001 |
| Tool Compatibility | Do narzędzia 1001-19 |
| For Use With Clamp 1 | Urządzenie jest fabrycznie skonfigurowane do współpracy z opaską Smart Band o szerokości 19 mm |
| For Use With Banding | Ustawione do współpracy z modelem SM-FT-1001-19 |
| Drive Size | 9,52 mm (0,37 cala) |
| Tool Length | 198 mm (7,80 cala) |
| Tool Weight | 317 g (0,7 funta) |
| Installation Torque | 2–10 Nm |
| Country of Manufacture | Stany Zjednoczone |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nie |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Klucz dynamometryczny Mountz z ustawioną z góry krzywką (FGC-10A) – gwarancja stałego i niezawodnego momentu obrotowego! Zapewnij idealnie spójne i bezpieczne dokręcenie za każdym razem dzięki kluczowi dynamometrycznemu Mountz z mechanizmem krzywkowym, numer katalogowy FGC-10A. Zaprojektowany z myślą o narzędziu 1001-19, klucz ten jest fabrycznie ustawiony na określoną wartość momentu obrotowego i wyposażony w mechanizm krzywkowy, który uniemożliwia nadmierne dokręcenie, gwarantując bezbłędne wyniki na linii produkcyjnej.
WSTĘPNIE USTAWIONY do pracy z produktem Smart Band 19 mm Ten klucz z mechanizmem cam-over o zakresie 2 Nm – 10 Nm i oznaczeniu FGC jest kluczem dynamometrycznym przeznaczonym do linii produkcyjnych, zapewniającym precyzyjne dokręcanie elementów złącznych. Spełnia normy ISO 6789. Posiada kwadratowy nasadkę 9,52 mm (0,37 cala). Objęty jest dwuletnią gwarancją oraz dożywotnią gwarancją na wady produkcyjne.